Informacje Prasowe

Smaker.pl z aplikacją mobilną na święta

Jeden z największych serwisów kulinarnych w Polsce udostępnia miłośnikom gotowania bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której w szybki i wygodny sposób mogą oni przeglądać tysiące przepisów znajdujących się w bazie Smaker.pl.

Dzięki serwisowi Smaker.pl użytkownicy telefonów komórkowych i tabletów z łatwością odnajdą różnorodne pomysły na pyszne posiłki – począwszy od sycących śniadań, poprzez szybkie dania główne i kolorowe sałatki, na prostych wypiekach i przekąskach skończywszy. Wszystkie przepisy dodawane są przez użytkowników serwisu społecznościowego Smaker.pl  – a zatem bez trudu można je wykonać w warunkach domowych. Przepisy prezentowane są na pełnym ekranie bez zbędnego menu i innych elementów nawigacyjnych – to sprawia, że strona pozostaje czytelna, a korzystanie z aplikacji i jednoczesne przygotowywanie potrawy okazuje się bardzo wygodne.
Aplikacja Smaker.pl umożliwia nie tylko przeglądanie najnowszych przepisów kulinarnych (posegregowanych w dziewięciu kategoriach tematycznych), ale również tworzenie własnej listy ulubionych receptur i dzielenie się najsmaczniejszymi pomysłami ze swoimi znajomymi.
Dodatkowo dzięki aplikacji Smaker.pl użytkownicy mogą przeglądać poszczególne przepisy, a także pobrać całe książki kucharskie w formie redakcyjnych e-booków, które sprawdzają się również w trybie off-line. 
Aplikacja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android OS (począwszy od wersji 2.3.). Program został przygotowany zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu aplikacji natywnych (np. przycisk swip do przeglądania treści).
Serwisy kulinarne Grupy Interia należą do najpopularniejszych w polskiej sieci. Łącznie przegląda je ponad 2,4 mln osób (RU) miesięcznie. Smaker.pl co miesiąc przyciąga ok. 1,4 mln użytkowników (RU) (dane: Megapanel PBI/Gemius, październik 2014 r.). 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.