Informacje Prasowe

Sport Interia.pl w natarciu

Startuje nowa wersja serwisu sportowego Grupy Interia.pl. Powiększony skład redakcyjny, nowy kontent piłkarski ELEVEN SPORTS i własne produkcje wideo to dopiero początek zmian, zaplanowanych na najbliższe miesiące.


Powiększona redakcja będzie odpowiedzialna zarówno za produkcję wysokiej jakości materiałów wideo, jak i wzmocnienie sekcji treściowych serwisu sportowego. Artykuły, analizy, wywiady i relacje na żywo zostały już uzupełnione contentem video od nowego dostawcy – ELEVEN SPORTS. Umowa z nadawcą została zawarta do końca 2019 roku. W ramach kontraktu serwis Sport.Interia.pl zyska prawo do publikacji fragmentów meczów z najciekawszych lig piłkarskich oraz relacji z innych dyscyplin sportowych, emitowanych w kanałach ELEVEN SPORTS.     

– Rozbudowany blok sportowy na stronie głównej portalu, decyzja o wzmocnieniach personalnych oraz współpraca z ELEVEN SPORTS to dopiero początek sportowej ofensywy Interii – mówi Krzysztof Fijałek, dyrektor wydawniczy Grupy Interia.pl. – Już teraz szukamy dalszych wzmocnień treściowych oraz poszerzamy grono zewnętrznych współpracowników. Wszystko po to, by zapewnić naszym czytelnikom jak najwyższą jakość sportowej oferty Interii – dodaje.   

To jednak nie koniec zmian. Na nowe podejście do tematu mogą liczyć także reklamodawcy.     

– Sport sprzyja efektywnym działaniom wizerunkowym i, jak mało która dziedzina, pozwala łączyć skuteczne działania reklamowe z treścią, która nie tylko interesuje użytkownika, ale przede wszystkim wzbudza jego emocje – Dodaje Radosław Włoda Dyrektor ds. Rozwoju Projektów Niestandardowych. – Planujemy intensyfikację reklamowych projektów specjalnych, przygotowywanych pod konkretne wydarzenia sportowe we współpracy z markami, wspierającymi dane dyscypliny. Liczymy na pomyślne realizacje content marketingowe i wspólne projekty przy największych imprezach sportowych 2019 roku.    

Według Badania Gemius/PBI w październiku br. serwis sportowy Interia.pl  odwiedziło 2,6 mln realnych użytkowników, generujących 25,3 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Interia.pl zanotowały 18,7 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon.  

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.