Informacje Prasowe

Strefa.pl i Sunrise System współpracują strategicznie

Należąca do Grupy Interia.pl platforma hostingowa dla małych i średnich przedsiębiorstw – Strefa.pl i Sunrise System podpisały umowę o strategicznym partnerstwie i współpracy na rynku usług pozycjonowania i optymalizowania serwisów www.

Strategiczna współpraca pomiędzy Strefą a Sunrise System ma na celu wzbogacenie oferty b2b platformy, skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwszym efektem podpisanej umowy są nowe usługi SEO/SEM oraz e-marketingu dla klientów Strefy http://strefa.pl/pozycjonowanie/.
“Chcemy, aby produkty Interii pomagały klientom skutecznie rozwijać  firmy i efektywnie prowadzić biznes w sieci. Współpraca Strefy i Sunrise System jest realizacją naszej strategii, skupionej na produktach wysokiej jakości. ” – mówi Artur Potocki, Prezes Grupy Interia.pl.
“Lata doświadczeń dowodzą, że promocja w wyszukiwarce jest bardzo efektywnym rodzajem marketingu każdej firmy, w każdej branży. Sunrise System pomogła dotąd ponad 12 tysiącom przedsiębiorców osiągnąć cele biznesowe i konkurencyjną pozycję w Internecie. Dlatego z zapałem podejmujemy się realizacji strategicznych działań marketingowych, jakie nam zlecą Klienci naszego partnera Strefa.pl”- mówi Paweł Rybak, Prezes Sunrise System.
Strefa.pl to usługa należąca do Interii, skierowana do małych i średnich klientów biznesowych, która oferuje nowoczesne, niezawodne rozwiązania w obszarze hostingu oraz sprzedaż domen, serwerów wirtualnych, platform sklepów on-line czy certyfikatów SSL, a obecnie także usług e-marketingu i SEO/SEM. W swoim portfolio Grupa Interia.pl posiada również agencję Semahead, która oferuje wsparcie z zakresu e-marketingu w wyszukiwarkach w segmencie dużych przedsiębiorstw.
Firma Sunrise System działa na rynku usług internetowych od 2003 r. i od samego początku działalności jest wiodącym liderem i jedną z największych firm SEM/SEO na polskim rynku. W 2013 r. spółka dołączyła do Grupy Bauer.  
 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.