Informacje Prasowe

Styl.pl ogłasza konkurs na Stylowy Kosmetyk 2014 roku

Ruszyła IV edycja prestiżowego plebiscytu Stylowy Kosmetyk – konkursu na najlepszy debiut na polskim rynku produktów kosmetycznych w opinii użytkowniczek portalu Styl.pl. Organizator nie pobiera od producentów żadnych opłat, ponieważ z założenia plebiscyt ma mieć charakter niekomercyjny – a jego celem jest rzetelne informowanie o dobrych jakościowo produktach dostępnych w Polsce.

Współczesne kobiety stają się coraz bardziej świadomymi konsumentkami i nieustannie poszukują nowości oraz ciekawostek produktowych pomagających w codziennej pielęgnacji ciała. Jednocześnie na rynku panuje ogromna konkurencja – dużo trudniej przebić się do świadomości klientów i niełatwo zachęcić ich do zapoznania się z walorami nowego preparatu.
I właśnie dlatego konkurs Stylowy Kosmetyk stanowi najlepszą odpowiedź na istniejące potrzeby kobiet, szukających sprawdzonych i wartościowych kosmetyków, oraz samych producentów, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu konsumentów.
Do współzawodnictwa mogą przystąpić producenci kosmetyków, które miały swój debiut w Polsce w okresie od 1 stycznia 2014 roku do 31 grudnia 2014 roku. Zgłoszenia przyjmowane są w 10 kategoriach głównych: Pielęgnacja twarzy, Pielęgnacja ciała, Pielęgnacja włosów, Pielęgnacja dłoni i stóp, Pielęgnacja paznokci, Kosmetyki makijażowe, Kosmetyki apteczne, Zapachy dla kobiet, Zapachy dla mężczyzn i Pielęgnacja dla mężczyzn.
Prestiż tego konkursu to przede wszystkim sposób jego rozstrzygnięcia. Tytuł Stylowego Kosmetyku 2014 roku w danej kategorii przyznają same użytkowniczki portalu Styl.pl – ponad 1,5 miliona wyjątkowych, nowoczesnych kobiet.  Dodatkowo przyznana zostanie nagroda specjalna – Najlepszy kosmetyk według redakcji Styl.pl.
Produkty polskich i zagranicznych marek można zgłaszać do 15 stycznia 2015 roku. Następnie zostaną one oddane pod ocenę użytkowniczek.  Zwycięskie kosmetyki zyskają możliwość szerokiej promocji w portalu Interia w ramach kampanii Stylowy Kosmetyk 2014 roku, a także wykorzystania tego rozpoznawalnego znaku w materiałach marketingowych firmy.  Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali portalu Styl.pl, która odbędzie się w Warszawie.
Formularz i regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.styl.pl/stylowykosmetyk2014.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.