Informacje Prasowe

Stylowy Kosmetyk Roku po raz ósmy

Redakcja serwisu Styl.pl rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu STYLOWY KOSMETYK ROKU 2018. To już ósma edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów na polskim rynku.


Konkurs został stworzony z myślą o czytelniczkach serwisu Styl.pl, które wśród produktów dostępnych na rynku szukają tych najlepszych.
-Doskonale znamy te rozterki, kiedy stajemy przed regałami pełnymi kosmetyków i nie mamy pojęcia, które z nich wybrać. To między innymi dlatego osiem lat temu postanowiłyśmy po raz pierwszy zorganizować ten plebiscyt – żeby ułatwić wybór najlepszych i najskuteczniejszych produktów, nie tylko sobie, ale i innym – mówi Agnieszka Łopatowska, Dyrektor Sektora Lifestyle w Grupie Interia.pl. – Zaprosiłyśmy do pomocy najsurowsze jury – nasze użytkowniczki, ale i panów, bo przecież oceniamy też specyfiki dla mężczyzn. I to głównie ich głosami przyznawane są nagrody w poszczególnych kategoriach. Te artykuły do pielęgnacji i makijażu, które zostają w naszych kosmetyczkach, na toaletkach i w łazienkach honorujemy także specjalnymi nagrodami redakcji Styl.pl – dodaje.
STYLOWY KOSMETYK ROKU realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszy z nich to nabór zgłoszeń od producentów i dystrybutorów. W ubiegłym roku redakcja otrzymała ponad 400 zgłoszeń, zarówno konkretnych kosmetyków, jak i całych serii kosmetycznych i akcesoriów. Drugi etap to internetowe głosowanie czytelniczek, które za pomocą prostej ankiety wskazują swoje ulubione produkty w danej kategorii.
Na plebiscyt składa się łącznie 13 kategorii, obejmujących kosmetyki różnego zastosowania. W tym roku po raz pierwszy osobną kategorię będą stanowić także kosmetyki naturalne. – Doceniamy trend pojawiania się na rynku coraz większej ilości naturalnych kosmetyków, ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, produkowanych zgodnie z naturą i zrównoważonym rozwojem, dlatego w tym roku postanowiliśmy wyodrębnić kolejną kategorię: Kosmetyki naturalne – komentuje Łopatowska.
Do plebiscytu można zgłaszać kosmetyki i akcesoria, które miały swoją premierę handlową i zostały wprowadzone do sprzedaży w 2018 roku. Zbieranie zgłoszeń, czyli pierwszy etap konkursu potrwa do 11 stycznia 2019 roku. Następnie rozpocznie się głosowanie wśród czytelniczek serwisu. Laureatów poznamy wiosną 2019 roku.
Zgłoszenie produktów nie wiąże się z żadnymi opłatami, plebiscyt nie ma charakteru komercyjnego, ma natomiast stanowić źródło rzetelnych informacji. Zwycięzcy w konkursie zyskują prawo do bezpłatnego posługiwania się tytułem i znakiem STYLOWY KOSMETYK ROKU 2018 na okres trzech lat.
Relacja z przebiegu zeszłorocznej edycji konkursu znajduje tutaj.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.