Informacje Prasowe

„To się nigdy nie kliknie” – najlepsze teksty z Interii

Dziennikarze Interii dokonali subiektywnego wyboru najlepszych tekstów publikowanych w portalu w ubiegłym roku. W rezultacie powstał ebook o tajemniczym tytule „To się nigdy nie kliknie”.


Każdy dziennikarz internetowy zna to uczucie, kiedy wartościowy tekst, któremu poświęcił swój czas i energię, po kilku godzinach na stronach głównych portali przepada w czeluściach sieciowych archiwów. Ebook Interii stworzyliśmy, aby ocalić te najlepsze.

– Tytuł już mieliśmy – mówi Agnieszka Łopatowska, dyrektor sektora Lifestyle i jednocześnie redaktor ebooka. – “To się nigdy nie kliknie” – tak zazwyczaj mówimy, kiedy jesteśmy wyjątkowo dumni z naszych tekstów, są ciekawe, ambitne i poruszają ważne tematy. Mimo tego, czasem giną w gąszczu linków, nierzadko przegrywając ze skandalami, tragediami i kontrowersjami.

W ebooku można znaleźć między innymi poruszającą rozmowę z siostrą Małgorzatą Chmielewską, relację z podróży po Górskim Karabachu – czyli państwie, którego nie ma, fascynujące wywiady z Wojciechem Mecwaldowskim, Dawidem Podsiadło i najstarszą didżejką w Polsce – DJ Wiką. Dziennikarze Interii ruszyli również tropem uratowanych sybiraków, którzy trafili do Afryki, oraz niejasności wokół Zdzisława Marchwickiego – najbardziej znanego domniemanego seryjnego zabójcy z czasów PRL-u.

Ebook jest zupełnie bezpłatny i dostępny w Woblinku oraz bezpośrednio ze stron Interii w formacie epub i mobi.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.