Informacje Prasowe

Treści premium z największych redakcji na świecie w Interii. Rusza cykl „Interia Bliżej Świata. Przegląd mediów zagranicznych”

The Washington Post, Bloomberg, The Guardian, The Observer, The Spectator, Le Monde, El Pais i The Japan News. Interia nawiązuje współpracę z największymi redakcjami z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Japonii. W ramach cyklu „Interia Bliżej Świata” portfolio portalu wzbogacą materiały premium o różnorodnej tematyce – od polityki, biznesu i kwestii społecznych aż po lifestyle, rozrywkę i ekologię. Użytkownicy Interii poznają perspektywę światowych mediów na najważniejsze wydarzenia, trendy i zjawiska.

Świat gwałtownie zmienia się. Pandemia, a teraz wojna w Ukrainie przypomniały, że nie jesteśmy jednak jednolitą globalną wioską, że państwa i społeczeństwa mogą mieć różne interesy i poglądy. Wojna w Ukrainie udowadnia też, że nasze bezpieczeństwo to nie jest kwesta tylko polityki krajowej, wewnętrznej, ale musimy mieć partnerów, na których możemy polegać. Dlatego chcemy dać naszym użytkownikom możliwość poznania tego, co w innych krajach i mediach zagranicznych mówi się i pisze o ważnych tematach. To będą najważniejsze teksty, najlepszych tytułów. Sam nie mogę się ich doczekać – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny w Grupie Interia.

 

Cykl “Interia Bliżej Świata” – to angażujące i świetne warsztatowo materiały przygotowane w oparciu o unikatowe doświadczenia i relacje zachodnich autorów. Interia jest blisko tego, co bliskie Tobie. Materiały prezentowane w cyklu “Interia Bliżej Świata”” stanowią autorski wybór dziennikarzy portalu stworzony z myślą o potrzebach i oczekiwaniach polskich internautów.

 

Portal dynamicznie rozwija segment premium i jeszcze bardziej otwiera swoich użytkowników na świat. Otrzymają oni błyskawiczny i bezpłatny dostęp do najlepszych treści tworzonych przez topowe redakcje na świecie m.in. The Washington Post, Bloomberg, The Guardian, The Observer, The Spectator oraz francuski Le Monde, hiszpański El Pais i japoński The Japan News. Wszystkie materiały będą przetłumaczone na język polski. Interia w ramach cyklu “Interia Bliżej Świata” będzie nieustannie rozwijała listę zagranicznych partnerów.

 

Cykl Interii startuje 20 stycznia. Nowe treści z zagranicznych redakcji będą ukazywały się na stronie głównej portalu oraz w serwisie Interia Wydarzenia w każdy piątek oraz w wyjątkowych sytuacjach tego samego dnia po ich publikacji w zagranicznych mediach.

 

***

 

Według Mediapanelu w grudniu 2022 roku  strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały prawie 21,2  mln realnych użytkowników i 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.