Informacje Prasowe

Tysiące kulinarnych przepisów w nowych aplikacjach od Smakera

Należący do Interii, największy w Polsce serwis kulinarny Smaker.pl wprowadza na rynek kolejną aplikację na platformę Android – “Ciasta i desery”. Pojawiła się również zaktualizowana wersja aplikacji “Smaker”.

“Ciasta i desery” to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników. Mała, lekka aplikacja prezentująca wybrane tematycznie przepisy z naszego serwisu Smaker.pl jest skierowana do pasjonatów słodkości, którzy chcą mieć w jednym miejscu przepisy na ciasta i wszelkiego rodzaju desery – mówi Andrzej Potocki, Dyrektor Pionu Społeczności w Interii. – W aplikacji znajdzie się ponad 11 tysięcy przepisów na ciasta, torty, muffinki, biszkopty, rolady, lody i nie tylko.

Dla wszystkich, którzy nie lubią swoich kulinarnych odkryć trzymać w tajemnicy, aplikacja oferuje opcję “Podziel się”, dzięki której można łatwo przesłać przepis znajomym przez maila, sms-a, facebooka lub inne serwisy społecznościowe. Można również dołączyć do internetowej społeczności Smakera, aby poznać opinie na temat danego przepisu, czy zadać pytanie jego autorowi – wystarczy skorzystać z przycisku “Zobacz przepis w serwisie”.
Obok “Ciast i deserów” pojawiła się również nowa wersja aplikacji “Smaker” – dodaje Potocki. – Zyskała nową szatę graficzną, kategoryzację na liście ulubionych oraz, dla niezdecydowanych, funkcję losowego wyboru przepisu. Dzięki niej użytkownicy mają dostęp do wszystkich 37 tysięcy przepisów z naszego serwisu.


Link do aplikacji “Ciasta i desery”: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.Interia.Ciasta.i.Desery.Smaker&hl=pl

Link do aplikacji “Smaker”: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.interia.smaker&hl=pl
Smaker.pl to serwis dla wszystkich miłośników gotowania i dobrego jedzenia. Znajduje się w nim ponad 37 tysięcy przepisów, a także filmy pokazujące krok po kroku, jak przygotować smaczne potrawy. Serwis w listopadzie odwiedziło 2,4 mln RU, którzy wygenerowali 15,5 mln odsłon (badanie Gemius/PBI listopad 2016).

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.