Informacje Prasowe

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie współpracuje z Interią

Kolejny raz portal współpracuje z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 24. Finał odbędzie się 10 stycznia 2016 roku.

Podobnie jak w latach ubiegłych, także i w tym roku Interia uruchomiła stronę www.pomagam.interia.pl, dzięki której użytkownicy portalu mogą  wspomóc działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przelewając dowolną kwotę na konto fundacji, internauci wspierają WOŚP w jej działaniach.
Dodatkowo, w serwisach portalu znaleźć można szereg materiałów na temat historii fundacji oraz jej obecnych działań. Na stronie zbiórki pokazywane są najświeższe informacje związane z 24.Finałem WOŚP oraz specjalny raport z kalendarzem koncertów i innych wydarzeń oraz newsy związane z organizacją zbiórki. 
Jak mówi Jurek Owsiak: “Wspaniałe jest to, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tak cudownie jednoczy wszystkich ludzi. Wspólne granie jest wartością, przy której można tańczyć, śpiewać i kłaniać się nisko wszystkim tym, którzy w ciągu tego dnia będą z nami – nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Współpraca z Interią – przesyłanie dobrych wiadomości w świat i zbieranie pieniędzy, które umożliwią nam wsparcie polskiej medycyny dziecięcej – jest tego wspaniałym przykładem. Polacy – jesteśmy razem!”
“Użytkownicy Interii nie raz pokazali, jak bardzo chcą pomagać innym, jak ogromne mają serca. Tym bardziej cieszy nas fakt, że również i w tym roku, po raz czwarty, internauci mogą wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez dedykowaną stronę www.pomagam.interia.pl.” – dodaje Mateusz Nowak, senoir brand manager w Grupie INTERIA.PL.
Wspieranie organizacji pozarządowych jest wpisane w strategię działania Interii. Do tej pory portal współpracował m.in. ze Stowarzyszeniem Wiosna, Fundacją DKMS, PCK, Fundacją Mam Marzenie oraz Psi Los.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.