Informacje Prasowe

Wyborcze odliczanie w Interii

Ostatnie dni kampanii prezydenckiej w Interii to szereg felietonów i dyskusji nt. kampanii wyborczej i kandydatów do urzędu. Przez cały okres aktywności polityków relacjonowane były w serwisie www.czasdebaty.pl.

Felietony Rafała A. Ziemkiewicza, Konrada Piaseckiego i Roberta Walenciaka podejmują kwestie poglądów kandydatów i toczącej się kampanii wyborczej. Teksty stanowią autorskie podsumowanie aktywności polityków, a dyskusje toczące się wokół podejmowanych tematów pokazują, że prezydencka kampania wyborcza wiąże się z ogromnymi emocjami.
Podczas kampanii prezydenckiej Interia przygotowała dedykowany serwis www.czasdebaty.pl, w którym kandydaci do urzędu pytani byli przez użytkowników portalu o szereg kwestii, ważnych dla obywateli. Serwis uzupełniała mapa preferencji – internetowa ankieta, w której użytkownicy zaznaczyć mogli swój wybór oraz miejsce zamieszkania. Umożliwiło to określenie poparcia dla poszczególnych polityków w poszczególnych częściach kraju. Dodatkowo, redakcja Interii przygotowała raport specjalny, dedykowany wyborom, w którym dziennikarze portalu analizują kampanię wyborczą, a politolodzy oraz eksperci od wizerunku komentują dziejące się wydarzenia.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.