Informacje Prasowe

Zielona Interia startuje z podcastem rowerowym

29 kwietnia serwis ekologiczny Zielona Interia, we współpracy ze Stowarzyszeniem Czysta Polska, uruchomił nowy cykl wywiadów. „Przemysław Białkowski podcast” to rozmowy o ekologii prowadzone na rowerze, czyli najbardziej ekologicznym środku transportu.


Jest to pierwszy cykl wywiadów w Polsce, gdzie prowadzący rozmawia ze swoimi gośćmi podczas jazdy rowerem. Gościem pierwszego odcinka jest prof. Ewelina Jamróz – wynalazczyni ekologicznej, biodegradowalnej folii produkowanej z alg i żelatyny. Natomiast drugą rozmowę Przemysław Białkowski przeprowadzi z Andrzejem Gułą z Polskiego Alarmu Smogowego. Pierwszy odcinek dostępny pod linkiem: https://bit.ly/2QGMKVh
Cykl będzie publikowany w serwisie Zielona Interia, który od stycznia 2021 roku informuje o zagadnieniach ekologicznych z różnych dziedzin, począwszy od decyzji dotyczących polityki klimatycznej w Polsce i na świecie, przez działania biznesowe w tej sprawie, aż po najnowsze technologie, ciekawostki ze świata przyrody i porady, jak żyć w zgodzie z naturą.
W marcu 2021 roku Grupa Interia dołączyła do Stowarzyszenia Program Czysta Polska, które prowadzi działania edukacyjne, przybliżające korzyści, jakie płyną z ekologicznego trybu życia, a także informuje i promuje najważniejsze inicjatywy i tematy związane z ekologią.
Cykl rozmów na rowerze nie jest pierwszym w Interii, w portalu emitowanych jest pięć podcastowych formatów o tematyce sportowej, a w planie są kolejne realizacje.
 
***
Grupa Interia to czołowy gracz na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 20 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się̨ ze światem. Portal Interia udostępnia bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. W skład Grupy Interia wchodzą̨ także serwisy tematyczne, które gromadzą̨ użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach i potrzebach. Od lipca 2020 roku Grupa Interia wchodzi w skład Grupy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w kraju.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.