Informacje prasowe

Specjalista ds. PR Paweł Baryś
tel. +48 12 646 20 39
 • Wtorek, 11 maja
  Paweł Baryś został nowym Specjalistą ds. PR-u Grupy Interia

  Grupa Interia od maja br. ma nowego Specjalistę ds. PR-u. Paweł Baryś będzie odpowiedzialny za kompleksową komunikację firmy. Zastąpi na tym stanowisku Katarzynę Łuczak.

 • Czwartek, 6 maja
  Grupa Polsat-Interia po raz pierwszy w historii przekracza 2 mld odsłon miesięcznie

  Grupa Polsat-Interia w kwietniu br. osiągnęła ponad 2 mld odsłon (PV). Rekordowy wynik został wygenerowany przez prawie 21 mln użytkowników (RU), którzy odwiedzili w tym czasie jej serwisy. Od października 2020 r. Grupa skutecznie dąży do objęcia pozycji lidera w polskim internecie – a dystans do portalu zajmującego obecnie pierwsze miejsce został zmniejszony w ciągu 5 miesięcy już o blisko połowę – z 2 mln do 1,08 mln RU.

 • Czwartek, 29 kwietnia
  Zielona Interia startuje z podcastem rowerowym

  29 kwietnia serwis ekologiczny Zielona Interia, we współpracy ze Stowarzyszeniem Czysta Polska, uruchomił nowy cykl wywiadów. „Przemysław Białkowski podcast” to rozmowy o ekologii prowadzone na rowerze, czyli najbardziej ekologicznym środku transportu.

 • Środa, 28 kwietnia
  Znamy finalistów IV edycji „Człowieka z pasją – Nagrody dziennikarskiej im. Zygmunta Moszkowicza”

  Do finału dziennikarskiego konkursu Interii „Człowiek z pasją” jury preselekcyjne zakwalifikowało w tym roku 12 prac. Wśród nominowanych materiałów znalazły się zarówno materiały prasowe, internetowe, jak i reportaż wideo. Nagrodą główną w konkursie jest 7 tysięcy złotych. Laureatów poznamy w pierwszej połowie czerwca 2021.

 • Środa, 7 kwietnia
  Rekordowy wynik Interii

  Serwisy Grupy Polsat-Interia w marcu br. odwiedziło ponad 20,5 mln realnych użytkowników (RU) generujących niemal 2 mld odsłon. To najlepszy wynik w historii.