Informacje prasowe

PR Manager Katarzyna Łuczak
tel. +48 12 646 20 39
 • Wtorek, 21 lipca
  Serwis pogodowy Interii z rekordowym wynikiem za czerwiec 2020

  Jak wynika z badania Gemius/PBI w czerwcu 2020 roku z serwisu pogodowego w Interii skorzystało o 1,24 miliona użytkowników więcej niż w maju br. Daje to wynik na poziomie 5,99 mln RU i stanowi nowy rekord, jaki osiągnął serwis pogodowy. Pogoda.Interia.pl pozostaje tym samym liderem w swojej kategorii, a więc serwisem pierwszego wyboru dla polskich internautów.

 • Czwartek, 16 lipca
  Interia poleca: Pasjonaci

  Portal rozpoczyna niebanalną akcję, która przybliży czytelnikom pracowników Interii, prezentując ich pasje i hobby. Pierwsze materiały ukażą się już w najbliższą sobotę i niedzielę.

 • Czwartek, 9 lipca
  Interia na wakacje 2020

  Interia uruchomiła dwa cykle redakcyjne, które pomogą Polakom zaplanować letni wypoczynek. Raport „Wakacje 2020 w Polsce” poświęcony jest spędzaniu lata w kraju w dobie trwającej epidemii koronawirusa. Natomiast drugi cykl to prowadzona w serwisie Pogoda akcja „Polska na wakacje”, na którą złoży się cykl quizów prezentujących ciekawostki ze wszystkich regionów kraju. Z kolei redakcja serwisu Motoryzacja przygotowała specjalny konkurs dla tych, którzy zdecydują się spędzić urlop w kraju.

 • Czwartek, 2 lipca
  Dobra muzyka dla każdego - Interia z transmisją koncertów z krakowskiego klubu Studio

  Już w najbliższy piątek, czyli 3 lipca o godzinie 20:00 na stronie głównej Interii odbędzie się transmisja koncertu zespołu Kraków Street Band. Koncert będzie transmitowany z klubu Studio w ramach projektu #studiowsieci. W kolejnych tygodniach na łamach portalu odbędą się także transmisje koncertów Renaty Przemyk (10.07.2020), Świetlików (17.07.2020) oraz zespołu Cisza Jak Ta (23.07.2020).

 • Czwartek, 25 czerwca
  Ewelina Karpińska-Morek z wyróżnieniem w 27. edycji konkursu o doroczną Nagrodę SDP

  Z dumą informujemy, że dziennikarka Interii Ewelina Karpińska-Morek otrzymała wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za tekst „Do widzenia w niebie”. Likwidacja szpitala w Kobierzynie. Współautorką materiału jest Katarzyna Domagała-Pereira z Deutsche Welle, a artykuł ukazał się w ramach akcji „Zbrodnia bez kary”, zorganizowanej przez Interię, Wirtualną Polskę i DW.