Informacje prasowe

Specjalista ds. PR Paweł Baryś
tel. +48 12 646 20 39
 • Wtorek, 19 października
  Dogrywka „Śniadania Rymanowskiego” tylko w Interii

  Od 17 października w Interii jeszcze więcej „Śniadania Rymanowskiego”. Dłuższe wydanie programu jest dostępne tylko dla użytkowników portalu. Mogą oni je obejrzeć w każdą niedzielę o godz. 11:00 po zakończeniu części telewizyjnej.

 • Środa, 6 października
  Fuzja 3 serwisów w Grupie Interia. Rusza nowy Geekweek

  6 października wystartował serwis Geekweek (Grupa Interia) w nowej odsłonie. Jest on efektem fuzji serwisów Nowe Technologie Interia, Menway oraz Geekweek. Użytkownicy znajdą w nim materiały dotyczące nowych technologii, nauki, lifestyle’u czy podróży.

 • Wtorek, 5 października
  Więcej „Gościa Wydarzeń” w Interii

  Od 4 października, „Gość Wydarzeń” będzie emitowany dłużej na stronie głównej Interii. Dodatkowe pytania i odpowiedzi w rozmowie tylko dla użytkowników portalu.

 • Poniedziałek, 4 października
  Grupa Polsat – Interia wyprzedziła Grupę Wirtualna Polska na platformie mobile

  We wrześniu serwisy i aplikacje Grupy Polsat-Interia odwiedziło prawie 18,7 mln użytkowników smartfonów i tabletów (RU), którzy wygenerowali ponad 1,1 mld wyświetleń. Zapewniło jej to awans na drugą pozycję wśród wydawców internetowych w Polsce na platformie mobile.

 • Czwartek, 16 września
  Cykl wideo Rafała Zalewskiego „Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii

  W Tygodniku Interii wystartował wideopodcast „Na Miejscu Zbrodni”. Prowadzi go Rafał Zalewski, dziennikarz i autor reportaży kryminalnych emitowanych w programach „Interwencja” i „Państwo w Państwie” stacji Polsat. Nowy program serwisu zdradza tajemnice największych zbrodni i dociera do świadków wydarzeń.