Informacje prasowe

PR Manager Katarzyna Łuczak
tel. +48 12 646 20 39
 • Czwartek, 10 stycznia
  Aplikacje Interii w Huawei AppGallery

  Dwie aplikacje Grupy Interia.pl trafiły właśnie do Huawei AppGallery – oficjalnego sklepu z aplikacjami marek Huawei i Honor. Od teraz posiadacze urządzeń marki Huawei i Honor z AppGallery pobiorą także najnowszą wersję flagowej aplikacji Interia (Interia- Fakty, Pogoda, Sport) oraz aplikację pogodową „Weź parasol”.

 • Środa, 19 grudnia
  W Interii reklamy dostosują się pogody

  InteriaAir i InteriaMeteo to nowatorskie rozwiązania targetowania reklam odsłonowych, które sprawiają, że kreacje display w portalu Interia.pl reagują na warunki otoczenia użytkownika. Nowe funkcjonalności korzystają z danych największego w Polsce serwisu pogodowego Pogoda.interia.pl.

 • Środa, 5 grudnia
  MaxModels.pl w mobilnej aplikacji na Androida

  Aplikacja największego w Polsce serwisu społecznościowego, skupiającego fotografów oraz modelki i modeli trafiła właśnie do sklepu Google Play. Tym samym serwis MaxModels.pl jest już dostępny zarówno na platformie iOS, jak i Android.

 • Czwartek, 29 listopada
  Odkryj tajemnicę udanych świąt ze Smaker.pl

  Największy polski serwis kulinarny przygotowuje się do Bożego Narodzenia. Z okazji zbliżającej się gwiazdki użytkownicy Smakera będą mogli skorzystać ze specjalnej świątecznej sekcji, która ułatwi znajdowanie wigilijnych i bożonarodzeniowych przepisów. Akcję wesprze kampania reklamowa obejmująca telewizję, radio oraz prasę.

 • Poniedziałek, 26 listopada
  Stylowy Kosmetyk Roku po raz ósmy

  Redakcja serwisu Styl.pl rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu STYLOWY KOSMETYK ROKU 2018. To już ósma edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów na polskim rynku.