Informacje prasowe

Specjalista ds. PR Paweł Baryś
tel. +48 12 646 20 39
 • Czwartek, 16 września
  Cykl wideo Rafała Zalewskiego „Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii

  W Tygodniku Interii wystartował wideopodcast „Na Miejscu Zbrodni”. Prowadzi go Rafał Zalewski, dziennikarz i autor reportaży kryminalnych emitowanych w programach „Interwencja” i „Państwo w Państwie” stacji Polsat. Nowy program serwisu zdradza tajemnice największych zbrodni i dociera do świadków wydarzeń.

 • Wtorek, 14 września
  Daniel Bednarek Kierownikiem Sport Interia

  Daniel Bednarek został Kierownikiem Sport Interia. Zastąpił on na tym stanowisku Michała Białońskiego. Zadaniem nowego szefa jest dalszy wzrost zasięgów oraz rozwój serwisu jako miejsca, w którym odbiorcy znajdą zawsze aktualne i najlepsze treści.

 • Środa, 8 września
  Przemysław Białkowski Dyrektorem Działu Innowacje w Grupie Interia

  Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz i prezenter telewizyjny obejmie stanowisko Dyrektora Działu Innowacje. Pokieruje pracą redakcji – Zielona Interia i Geekweek.

 • Wtorek, 31 sierpnia
  Sport Interia rozpoczyna ofensywę na Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021

  Grupa Interia jest gotowa na Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021. W jej serwisie sportowym pojawią się unikatowe skróty meczów od oficjalnego nadawcy imprezy Grupy Polsat Plus oraz ekskluzywne wywiady z ekspertami i zawodnikami. Po każdym pojedynku Polaków będą publikowane także wideofelietony Jerzego Mielewskiego, dziennikarza Polsatu Sport.

 • Czwartek, 5 sierpnia
  Asystent głosowy w aplikacji Poczta Interia

  Grupa Interia sukcesywnie rozwija swoją aplikację pocztową. Nowa aktualizacja wprowadziła możliwość korzystania z asystenta głosowego. Umożliwia on wykonywanie najważniejszych operacji na skrzynce m.in sprawdzanie, czytanie i pisanie wiadomości za pomocą komunikatów głosowych. Nowe rozwiązanie jest dostępne w aplikacji na smartfony z Androidem.