Informacje prasowe

PR Manager Katarzyna Łuczak
tel. +48 12 646 20 39
 • Środa, 7 kwietnia
  Rekordowy wynik Interii

  Serwisy Grupy Polsat-Interia w marcu br. odwiedziło ponad 20,5 mln realnych użytkowników (RU) generujących niemal 2 mld odsłon. To najlepszy wynik w historii.

 • Wtorek, 6 kwietnia
  Agnieszka Maciaszek Dyrektorem Zarządzającym Sektora Lifestyle Interii, Agnieszka Łopatowska korespondentką z Francji

  Z początkiem kwietnia Agnieszka Maciaszek objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sektora Lifestyle portalu Interia. Do tej pory tę funkcję pełniła Agnieszka Łopatowska, która po przeprowadzce do Francji nadal będzie pisać dla Interii.

 • Środa, 31 marca
  Rafał Woś nowym felietonistą Interii

  Od dziś w serwisie Interia Biznes będą się ukazywały felietony dziennikarza i publicysty Rafała Wosia. Pierwszy tekst już dziś, kolejne co dwa tygodnie (następny 13 kwietnia).

 • Wtorek, 23 marca
  Interia realizuje kolejny eko-projekt

  Dziś w serwisie ekologicznym Zielona, należącym do portalu Interia, rusza nowa akcja edukacyjna „Eko-sprawdzian”. Przez miesiąc na łamach serwisu zostanie opublikowanych łącznie trzynaście quizów z pytaniami dotyczącymi różnych zagadnień ekologicznych.

 • Czwartek, 18 marca
  Interia z IV edycją konkursu dla dziennikarzy “Człowiek z pasją”. Zgłoszenia do 31 marca

  Ogłoszono czwartą, rozszerzoną edycję konkursu “Człowiek z pasją. Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”. W tym roku jury przyzna nie tylko nagrodę główną w wysokości 7 tys. zł, ale również wybierze najlepszy materiał w nowej ekologicznej kategorii. Organizatorem plebiscytu jest Interia.