Informacje prasowe

PR Manager Katarzyna Łuczak
tel. +48 12 646 20 39
 • Czwartek, 9 lipca
  Interia na wakacje 2020

  Interia uruchomiła dwa cykle redakcyjne, które pomogą Polakom zaplanować letni wypoczynek. Raport „Wakacje 2020 w Polsce” poświęcony jest spędzaniu lata w kraju w dobie trwającej epidemii koronawirusa. Natomiast drugi cykl to prowadzona w serwisie Pogoda akcja „Polska na wakacje”, na którą złoży się cykl quizów prezentujących ciekawostki ze wszystkich regionów kraju. Z kolei redakcja serwisu Motoryzacja przygotowała specjalny konkurs dla tych, którzy zdecydują się spędzić urlop w kraju.

 • Czwartek, 2 lipca
  Dobra muzyka dla każdego - Interia z transmisją koncertów z krakowskiego klubu Studio

  Już w najbliższy piątek, czyli 3 lipca o godzinie 20:00 na stronie głównej Interii odbędzie się transmisja koncertu zespołu Kraków Street Band. Koncert będzie transmitowany z klubu Studio w ramach projektu #studiowsieci. W kolejnych tygodniach na łamach portalu odbędą się także transmisje koncertów Renaty Przemyk (10.07.2020), Świetlików (17.07.2020) oraz zespołu Cisza Jak Ta (23.07.2020).

 • Czwartek, 25 czerwca
  Ewelina Karpińska-Morek z wyróżnieniem w 27. edycji konkursu o doroczną Nagrodę SDP

  Z dumą informujemy, że dziennikarka Interii Ewelina Karpińska-Morek otrzymała wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za tekst „Do widzenia w niebie”. Likwidacja szpitala w Kobierzynie. Współautorką materiału jest Katarzyna Domagała-Pereira z Deutsche Welle, a artykuł ukazał się w ramach akcji „Zbrodnia bez kary”, zorganizowanej przez Interię, Wirtualną Polskę i DW.

 • Poniedziałek, 22 czerwca
  Łukasz Pilip zwycięzcą III edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”

  Tekst „Dom przy Zielonej” Łukasza Pilipa, który ukazał się w Magazynie Pismo, zyskał największe uznanie jurorów w trzeciej edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”, organizowanego przez portal Interia. Cztery wyróżnienia powędrowały w ręce dziennikarzy Przekroju, Tygodnika Powszechnego, Gazety Krakowskiej oraz TVN-u.

 • Środa, 10 czerwca
  Plebiscyt Stylowy Kosmetyk 2019 rozstrzygnięty

  10 czerwca 2020 roku na łamach portalu Interia oraz serwisu Styl.pl ogłoszono wyniki plebiscytu Stylowy Kosmetyk Roku 2019. Redakcja serwisu Styl.pl po raz dziewiąty przyznała nagrody dla najlepszych produktów kosmetycznych dostępnych na polskim rynku. Plebiscyt rozstrzygnięto online, a z uwagi na brak możliwości organizacji gali i spotkania z nagrodzonymi, przygotowano materiały wideo, w których znalazły się zarówno uzasadnienia od czytelniczek serwisu Styl.pl, jak i od samej redakcji.