Informacje prasowe

PR Manager Jarosław Szubrycht
tel. +48 12 646 20 39
 • Piątek, 10 sierpnia
  Serwis pogodowy Interii z najwyższym wynikiem w historii

  Jak wynika z badania Gemius/PBI w lipcu br. z serwisu pogodowego w Interii skorzystało ponad 5,4 mln użytkowników. To najwyższy wynik w historii Pogoda.interia.pl.

 • Poniedziałek, 9 lipca
  Serwis Deccoria z nowymi funkcjonalnościami

  Należący do Interii serwis wnętrzarski Deccoria.pl przeszedł metamorfozę – odświeżonej szacie graficznej towarzyszą nowe, przyjazne użytkownikowi funkcjonalności, w tym możliwość personalizacji profili i zakładania kont firmowych.

 • Środa, 27 czerwca
  MotoAsy Interii wręczono po raz trzeci

  Styl, Moc, Klasa, Rozsądek, Miasto, Na każdą drogę, Do pracy, Legenda i Eco to kategorie do których zgłoszono ponad sto modeli 24 marek. Zwycięzców w plebiscycie MotoAs Interii wskazali kierowcy i pasażerowie – użytkownicy serwisu Motoryzacja w Interii.

 • Poniedziałek, 25 czerwca
  Interia rozpoczyna nową kampanię reklamową serwisu Pogoda

  25 czerwca rusza kampania „Interia Pogoda – sprawdza się!”. Reklamy ulubionego serwisu pogodowego użytkowników polskich portali pojawią się w telewizji, kinach, radiu, prasie i online.

 • Środa, 13 czerwca
  Dorota Kotas laureatką konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”.

  „Mały czarny tekst z cukrem, mlekiem i ogórkiem, czyli: ludzie są najgorsi” Doroty Kotas, opublikowany w „Nowych Peryferiach”, zyskał największe uznanie jurorów pierwszej edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”.