Informacje prasowe

Specjalista ds. PR Paweł Baryś
tel. +48 12 646 20 39
 • Środa, 15 czerwca
  Deccoria.pl (Grupa Interia) - nr 1 w kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”

  Deccoria.pl (Grupa Interia) jest najchętniej odwiedzanym w Polsce serwisem z kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”. W maju jej materiały czytało 3,4 mln realnych użytkowników. Jest to najlepszy wynik serwisu w historii. Deccoria.pl w ciągu roku (maj 2021 – maj 2022) zwiększyła swój zasięg trzykrotnie.

 • Czwartek, 9 czerwca
  ZielonaInteria.pl - najpopularniejszy ekologiczny serwis w Polsce pomaga ratować zagrożone gatunki. Rusza akcja „Blisko rysia”

  W Polsce pozostało zaledwie ok. 200 rysi*. Tym niesamowitym zwierzętom grozi w Polsce wyginięcie. Zielona Interia rozpoczyna akcję, która ma na celu nagłośnienie tego problemu i pomoc w przetrwaniu gatunku. Najpopularniejszy serwis ekologiczny w kraju, jakim jest ZielonaInteria.pl, wykorzysta swoje zasięgi (1,4 mln realnych użytkowników) do promowania bogactwa i różnorodności przyrody i środowiska w naszym kraju. Podpowie m.in. jak pomagać tym dzikim kotom oraz innym zagrożonym gatunkom. Akcja rozpocznie się 10 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Rysia, który wypada już jutro. W projekt zaangażowane jest Stowarzyszenie Program Czysta Polska.

 • Wtorek, 31 maja
  Łukasz Rogojsz i Dawid Serafin w Interii

  Do Interii dołączają Łukasz Rogojsz (wcześniej Gazeta.pl) i Dawid Serafin (z Onet.pl). To kolejne nazwiska z polskiego dziennikarskiego topu, które wzmocnią zespół portalu.

 • Piątek, 20 maja
  Autorski cykl Marcina Makowskiego w Tygodniku Interii

  Wielka polityka i najważniejsi gracze w Polsce i na świecie. 21 maja startuje seria wywiadów „Rozmowy Makowskiego” w Tygodniku Interii. W pierwszej odsłonie cyklu Władysław Kosiniak-Kamysz opowie o bezpieczeństwie Polski, sytuacji w Ukrainie, inflacji i podwyżkach cen. Lider ludowców odniesie się także do pogłosek o przedterminowych wyborach.

 • Piątek, 13 maja
  Aplikacja Pogoda Interia dostępna dla użytkowników systemu iOS

  Interia kompleksowo rozwija aplikację pogodową. W ostatnim czasie jej grono użytkowników (ponad 300 tys.) zostało powiększone o właścicieli iPhone’ów. Wersja aplikacji na system iOS jest odpowiedzią lidera polskich serwisów pogodowych na potrzeby użytkowników i najnowsze trendy w branży mobile.