Informacje prasowe

PR Manager Katarzyna Łuczak
tel. +48 12 646 20 39
 • Czwartek, 16 maja
  Plebiscyt Stylowy Kosmetyk 2018 rozstrzygnięty

  15 maja 2019 w warszawskim hotelu Regent obyła się gala plebiscytu Stylowy Kosmetyk Roku 2018. Redakcja serwisu Styl.pl po raz ósmy przyznała nagrody dla najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku.

 • Poniedziałek, 13 maja
  Kwietniowe przetasowania w kategorii Informacje i Publicystyka

  Zgodnie z danymi Badania Gemius/PBI w kwietniu 2019 w kategorii tematycznej Informacje i Publicystyka nastąpiły istotne zmiany w rankingu największych wydawców. Roszady dotyczą przede wszystkim trzech pierwszych miejsc. Grupa Interia.pl zarówno w ogólnej, jak i szczegółowej kategorii tematycznej Informacje i Publicystyka awansowała na drugie miejsce.

 • Poniedziałek, 13 maja
  Ewelina Karpińska-Morek laureatką XVI edycji Nagrody Dziennikarzy Małopolski

  W sobotę w Krakowie odbyła się XVI gala Nagrody Dziennikarzy Małopolski. Wśród laureatów znalazła się dziennikarka Interii Ewelina Karpińska-Morek. Została doceniona w kategorii materiał internetowy, za tekst „Bo przyjdzie Krampus i zabierze ci nupel”.

 • Czwartek, 9 maja
  Serwis pogodowy Interii z milionowym wzrostem w kwietniu br.

  Jak wynika z badania Gemius/PBI w kwietniu 2019 roku z serwisu pogodowego w Interii skorzystało o 1 milion użytkowników więcej niż w marcu br. Daje to wynik na poziomie bliskim 5 mln RU. Od grudnia 2018 roku Pogoda.Interia.pl pozostaje tym samym liderem w swojej kategorii, a więc serwisem pierwszego wyboru dla polskich internatów.

 • Wtorek, 7 maja
  Piotr Lisowski dołącza do Zarządu Grupy Interia.pl

  Do zarządu Grupy Interia.pl dołączył Piotr Lisowski. Jako Członek Zarządu, oprócz pełnienia dotychczasowych obowiązków, Piotr Lisowski przejmie także nadzór nad Działem Prawnym i Pionem Administracyjno-Kadrowym, a także wesprze Zarząd w realizacji strategii całej Grupy Interia.pl. Dotychczas Piotr pełnił w Spółce funkcję Dyrektora Finansowego.