Informacje prasowe

Specjalista ds. PR Paweł Baryś
tel. +48 12 646 20 39
 • Poniedziałek, 14 listopada
  Interia Sport z gwiazdami na mundial w Katarze oraz partnerstwem strategicznym Eleven Sports

  Interia Sport przygotowała na mundial w Katarze mistrzowski skład i rozpoczyna współpracę strategiczną z Eleven Sports. Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy – Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. W Katarze wspierać ich będzie specjalny wysłannik i ekspert Interii, który doskonale zna realia futbolu i naszej kadry - Sławomir Peszko.

 • Czwartek, 6 października
  Interia drugi miesiąc z rzędu nr 1 w kategorii „Muzyka i serwisy audio”

  Portal we wrześniu wzmocnił swoją pozycję w kilku segmentach tematycznych. Interia Muzyka (3,5 mln RU) drugi, a Deccoria.pl (3,7 mln RU) siódmy miesiąc z rzędu pozostają liderami w swoich kategoriach. Interia Kobieta pierwszy raz w historii przekroczyła barierę 7 mln RU i znalazła się w „TOP3” wielotematycznych serwisów kobiecych w Polsce. Połączona Grupa Polsat-Interia (8 mln RU) awansowała z kolei na drugą pozycję w kategorii „Sport”.

 • Piątek, 23 września
  Autorski cykl Karoliny Olejak w Tygodniku Interii

  Każda droga na szczyt ma swój początek. „Pytania Olejak w Interii” to cykl rozmów z inspirującymi gośćmi ze świata polityki, sportu, nauki i kultury o źródłach ich pasji i ważnych społecznie inicjatywach. W premierowej odsłonie Andrzej Bargiel prosto z bazy na Mount Everest opowie Karolinie Olejak o tęsknocie za bliskimi oraz motywach, które skłoniły go do podjęcia wizjonerskiego wyzwania – zjazdu na nartach z najwyższej góry świata.

 • Piątek, 9 września
  Startuje kampania Interii „Żyjemy sportem”

  Różnorodność, bogactwo i unikalność treści - te atuty Interii Sport podkreśla kampania pod hasłem „Żyjemy sportem”. Osią komunikacji są ekskluzywne materiały, które serwis zapewnia kibicom m.in. skróty wideo wszystkich meczów Ligi Mistrzów, hiszpańskiej La Liga, program na żywo „Studio Ekstraklasa” oraz relacje z największych imprez na świecie.

 • Piątek, 2 września
  Interia numerem 1 w kategorii „Muzyka i serwisy audio”

  Grupa Interia dynamicznie się rozwija i osiąga kolejne cele zasięgowe. Serwis muzyczny portalu umocnił swoją pozycję na rynku i został w sierpniu liderem kategorii. Zielona Interia z najlepszym wynikiem w historii (1,8 mln RU) uplasowała się czwarty miesiąc z rzędu na pierwszej pozycji wśród serwisów o ekologii w Polsce. Swoje rekordy pobiły także Interia Sport i Interia Motoryzacja. Serwisy osiągnęły kolejno 6,4 mln RU i 5,1 mln RU.