Informacje prasowe

Specjalista ds. PR Paweł Baryś
tel. +48 12 646 20 39
 • Wtorek, 31 stycznia
  Agnieszka Maciaszek szefową Pomponika

  Od 1 lutego Agnieszka Maciaszek obejmie w portalu Interia stanowisko szefowej show-biznesowego serwisu Pomponik. Maciaszek odpowiedzialna będzie za treści i zasięg serwisu oraz za współpracę z Telewizją Polsat.

 • Czwartek, 19 stycznia
  Treści premium z największych redakcji na świecie w Interii. Rusza cykl „Interia Bliżej Świata. Przegląd mediów zagranicznych”

  The Washington Post, Bloomberg, The Guardian, The Observer, The Spectator, Le Monde, El Pais i The Japan News. Interia nawiązuje współpracę z największymi redakcjami z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Japonii. W ramach cyklu „Interia Bliżej Świata” portfolio portalu wzbogacą materiały premium o różnorodnej tematyce – od polityki, biznesu i kwestii społecznych aż po lifestyle, rozrywkę i ekologię. Użytkownicy Interii poznają perspektywę światowych mediów na najważniejsze wydarzenia, trendy i zjawiska.

 • Środa, 4 stycznia
  Internauci wybiorą najlepszego sportowca roku. Startuje 2. edycja Plebiscytu As Sportu Interii

  Iga Świątek, Robert Lewandowski, a może Dawid Kubacki? Największe gwiazdy polskiego sportu po raz drugi zawalczą o tytuł Asa Sportu Interii. Laureatem poprzedniej edycji został arcymistrz szachowy Jan-Krzysztof Duda. Drugie i trzecie miejsce zajęły kolejno dwie medalistki olimpijskie – Anita Włodarczyk i Maria Andrejczyk. O wynikach zmagań sportowców zadecydują internauci. W poprzedniej edycji oddali oni łącznie ponad 170 tys. głosów.

 • Wtorek, 3 stycznia
  Interia Sport z rekordem w grudniu – 8,1 mln RU

  Interia Sport zakończyła rok 2022 najlepszym wynikiem w swojej historii. W grudniu 8,1 mln kibiców przeżywało razem z serwisem emocje podczas mundialu w Katarze, konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich oraz innych rozgrywek i turniejów. Interia Sport rozwija się najszybciej spośród największych serwisów sportowych w Polsce. Grupa Polsat-Interia w kategorii „Sport” także odnotowała w grudniu rekordowy wynik (9,1 mln RU).

 • Wtorek, 20 grudnia
  Tomasz Kalemba przechodzi do Interii Sport

  Transfer roku 2023 w dziennikarstwie sportowym już 2 stycznia? Tomasz Kalemba wzmocni tego dnia segment premium Interii Sport. Przejdzie do serwisu z Onetu, gdzie pracował przez 21 lat. Ostatnio pisał także dla „Przeglądu Sportowego”. Kalemba był korespondentem m.in. na igrzyskach olimpijskich w Vancouver (2010), Londynie (2012), Soczi (2014), Rio de Janeiro (2016), Pjonczangu (2018), Tokio (2020) i Pekinie (2022).