Informacje prasowe

 • Środa, 8 września
  Przemysław Białkowski Dyrektorem Działu Innowacje w Grupie Interia

  Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz i prezenter telewizyjny obejmie stanowisko Dyrektora Działu Innowacje. Pokieruje pracą redakcji – Zielona Interia i Geekweek.

 • Wtorek, 31 sierpnia
  Sport Interia rozpoczyna ofensywę na Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021

  Grupa Interia jest gotowa na Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021. W jej serwisie sportowym pojawią się unikatowe skróty meczów od oficjalnego nadawcy imprezy Grupy Polsat Plus oraz ekskluzywne wywiady z ekspertami i zawodnikami. Po każdym pojedynku Polaków będą publikowane także wideofelietony Jerzego Mielewskiego, dziennikarza Polsatu Sport.

 • Czwartek, 5 sierpnia
  Asystent głosowy w aplikacji Poczta Interia

  Grupa Interia sukcesywnie rozwija swoją aplikację pocztową. Nowa aktualizacja wprowadziła możliwość korzystania z asystenta głosowego. Umożliwia on wykonywanie najważniejszych operacji na skrzynce m.in sprawdzanie, czytanie i pisanie wiadomości za pomocą komunikatów głosowych. Nowe rozwiązanie jest dostępne w aplikacji na smartfony z Androidem.

 • Środa, 4 sierpnia
  Pomponik nr 1 w Polsce z najlepszym wynikiem w historii

  Kolejny miesiąc, kolejny rekord. Pomponik w lipcu przekroczył historyczną barierę 7 mln realnych użytkowników. Od 2 miesięcy jest najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce.

 • Czwartek, 22 lipca
  Sebastian Staszewski poprowadzi Studio Ekstraklasa w Sport Interia

  Nowy program, nowy prowadzący. Interia rusza z footballową ofensywą. 26 lipca startuje Studio Ekstraklasa program na żywo poświęcony polskiej piłce. Poprowadzi go Sebastian Staszewski, dziennikarz Sport Interia. Ekspertami programu będą m.in. Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Partnerem projektu jest PKO Bank Polski.