Informacje prasowe

 • Wtorek, 14 września
  Daniel Bednarek Kierownikiem Sport Interia

  Daniel Bednarek został Kierownikiem Sport Interia. Zastąpił on na tym stanowisku Michała Białońskiego. Zadaniem nowego szefa jest dalszy wzrost zasięgów oraz rozwój serwisu jako miejsca, w którym odbiorcy znajdą zawsze aktualne i najlepsze treści.

 • Środa, 8 września
  Przemysław Białkowski Dyrektorem Działu Innowacje w Grupie Interia

  Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz i prezenter telewizyjny obejmie stanowisko Dyrektora Działu Innowacje. Pokieruje pracą redakcji – Zielona Interia i Geekweek.

 • Wtorek, 31 sierpnia
  Sport Interia rozpoczyna ofensywę na Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021

  Grupa Interia jest gotowa na Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021. W jej serwisie sportowym pojawią się unikatowe skróty meczów od oficjalnego nadawcy imprezy Grupy Polsat Plus oraz ekskluzywne wywiady z ekspertami i zawodnikami. Po każdym pojedynku Polaków będą publikowane także wideofelietony Jerzego Mielewskiego, dziennikarza Polsatu Sport.

 • Czwartek, 5 sierpnia
  Asystent głosowy w aplikacji Poczta Interia

  Grupa Interia sukcesywnie rozwija swoją aplikację pocztową. Nowa aktualizacja wprowadziła możliwość korzystania z asystenta głosowego. Umożliwia on wykonywanie najważniejszych operacji na skrzynce m.in sprawdzanie, czytanie i pisanie wiadomości za pomocą komunikatów głosowych. Nowe rozwiązanie jest dostępne w aplikacji na smartfony z Androidem.

 • Środa, 4 sierpnia
  Pomponik nr 1 w Polsce z najlepszym wynikiem w historii

  Kolejny miesiąc, kolejny rekord. Pomponik w lipcu przekroczył historyczną barierę 7 mln realnych użytkowników. Od 2 miesięcy jest najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce.