Informacje prasowe

 • Piątek, 2 września
  Interia numerem 1 w kategorii „Muzyka i serwisy audio”

  Grupa Interia dynamicznie się rozwija i osiąga kolejne cele zasięgowe. Serwis muzyczny portalu umocnił swoją pozycję na rynku i został w sierpniu liderem kategorii. Zielona Interia z najlepszym wynikiem w historii (1,8 mln RU) uplasowała się czwarty miesiąc z rzędu na pierwszej pozycji wśród serwisów o ekologii w Polsce. Swoje rekordy pobiły także Interia Sport i Interia Motoryzacja. Serwisy osiągnęły kolejno 6,4 mln RU i 5,1 mln RU.

 • Środa, 31 sierpnia
  Rusza drugi sezon videocastu Katarzyny Zdanowicz w Interii

  Jeszcze więcej odważnych rozmów i niezwykłych gości. 1 września startuje drugi sezon videocastu „Zdanowicz pomiędzy wersami”. Gościnią premierowego odcinka będzie Maja Sablewska. W szczerej rozmowie z Katarzyną Zdanowicz opowie o psychoterapii, budowaniu swojego życia na nowo oraz projekcie „10 lat mniej w 10 dni” w Polsat Cafe. Pierwszy sezon videocastu wygenerował w Interii łącznie ponad 15 mln wyświetleń.

 • Czwartek, 25 sierpnia
  Paweł Pyziak i Andrzej Wrona ekspertami Interii Sport w czasie siatkarskich MŚ 2022

  Interia Sport przygotowała mocne uderzenie na siatkarskie MŚ w Polsce i Słowenii. Paweł Pyziak w cyklu wideo w social mediach pokaże imprezę od kulis, omówi najważniejsze mecze oraz porozmawia z „Biało-Czerwonymi”. Ekspertem programu będzie m.in. Andrzej Wrona, były reprezentant Polski i złoty medalista mistrzostw świata w 2014 roku. W serwisie Interii pojawią się także m.in. relacje Damiana Gołębia i Pawła Czado prostu z turnieju i skróty wideo wszystkich spotkań.

 • Wtorek, 2 sierpnia
  Interia nr 1 w kategorii „Motoryzacja” wśród portali horyzontalnych

  Interia wzmacnia swoją pozycję w kolejnych segmentach tematycznych. Jej serwis motoryzacyjny jest najchętniej odwiedzany wśród portali horyzontalnych, a serwis sportowy pierwszy raz w historii znalazł się na podium w swojej kategorii. Interia Zielona to z kolei od trzech miesięcy najpopularniejsze miejsce w sieci poświęcone ekologii.

 • Środa, 27 lipca
  Maciej Kucharski Dyrektorem ds. Zasięgu i Rozwoju w Grupie Interia

  Od 1 sierpnia do zespołu portalu dołączy Maciej Kucharski, który obejmie nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Zasięgu i Rozwoju Portalu. Maciej Kucharski odpowiedzialny będzie za zasięg redakcji tematycznych oraz wsparcie pozostałych działów firmy w rozwoju portalu od strony narzędziowej, analitycznej i redakcyjnej, raportować będą do niego wszystkie redakcje tematyczne.