Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 5 października
  Sebastian Staszewski w redakcji Sport Interia

  1 października 2020 roku do redakcji serwisu Sport Interia dołączył Sebastian Staszewski. To nie koniec wzmocnień personalnych. Niebawem do zespołu dołączą kolejni dziennikarze i komentatorzy świata sportu.

 • Środa, 30 września
  Fakty Interia zmieniają nazwę na Wydarzenia

  Od 1 października 2020 główny serwis informacyjny portalu Interia będzie nosił nową nazwę. Fakty zamienią nazwę na Wydarzenia. Zmieni się także domena. Z początkiem miesiąca czytelnicy Interii po najświeższe wiadomości z Polski i ze świata wchodzić będą na www.wydarzenia.interia.pl.

 • Poniedziałek, 21 września
  Interia kolejny rok patronem medialnym Wisły Kraków

  Interia kolejny rok z rzędu objęła patronatem legendarny klub piłkarski Wisła Kraków. Współpraca potrwa co najmniej do końca bieżącego sezonu, czyli do czerwca 2021.

 • Wtorek, 8 września
  Interia na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

  Relacje z debat i paneli dyskusyjnych, wywiady na żywo w specjalnym studiu telewizyjnym – wszystko to realizuje Interia na odbywającym się w Karpaczu Forum Ekonomicznym, jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych, które odbywają się w Europie Środkowej.

 • Piątek, 14 sierpnia
  Grupa Polsat-Interia zdominowała kategorię pogodową. Konkurencja daleko w tyle

  Jak wynika z badania Gemius/PBI w lipcu 2020 roku z serwisu pogodowego w Interii skorzystało 5,75 miliona użytkowników. Serwis TwojaPogoda.pl, należący do Polsatu odwiedziło 1,93 mln RU. Po uwzględnieniu współoglądalności obu serwisów i wyników aplikacji otrzymujemy wynik na poziomie 6,74 mln użytkowników, co plasuje Grupę Polsat-Interia na pierwszym miejscu w tej kategorii tematycznej. Następny w rankingu serwis pogodowy Accuweather w lipcu 2020 roku odwiedziło 3,34 mln RU.