Informacje prasowe

 • Czwartek, 22 lipca
  Sebastian Staszewski poprowadzi Studio Ekstraklasa w Sport Interia

  Nowy program, nowy prowadzący. Interia rusza z footballową ofensywą. 26 lipca startuje Studio Ekstraklasa program na żywo poświęcony polskiej piłce. Poprowadzi go Sebastian Staszewski, dziennikarz Sport Interia. Ekspertami programu będą m.in. Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Partnerem projektu jest PKO Bank Polski.

 • Wtorek, 13 lipca
  Kolejne wzmocnienia w redakcji Sport Interia

  Sport Interia sukcesywnie poszerza swój zespół o specjalistów z różnych dyscyplin. Od jesieni 2020 r. do serwisu dołączyło kilkudziesięciu dziennikarzy, w tym ostatnio - 6 znanych w branży nazwisk: Andrzej Klemba, Artur Szczepanik, Justyna Krupa, Arkadiusz Adamczyk, Jakub Kędzior i Jakub Żelepień.

 • Piątek, 9 lipca
  Rusza kampania nowej aplikacji pogodowej Interii

  Interia przygotowała nową aplikację pogodową – Pogoda Interia. Będzie ona promowana m.in. przez spoty z udziałem Wiktorii Gąsiewskiej. Interia jest obecnie liderem polskich serwisów pogodowych. Kampania promocyjna aplikacji Pogoda Interia będzie realizowana przez Grupę Polsat Plus.

 • Poniedziałek, 5 lipca
  Grupa Interia startuje z akcją „Korba na rower”

  Interia 5 lipca rozpocznie ogólnoportalowy projekt, którego celem jest popularyzacja roweru oraz promowanie go jako ekologicznego środka transportu. Na stronie głównej portalu pojawi się specjalny blok dedykowany akcji. W ramach projektu w Zielona Interia powstanie także raport, gdzie będą publikowane materiały o tematyce rowerowej przygotowane przez różne serwisy Interii.

 • Czwartek, 1 lipca
  Pomponik nr 1 - to nie jest plotka!

  Pomponik.pl (Grupa Interia) jest najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce. W czerwcu wyprzedził dotychczasowych liderów – Plejadę i Pudelka. W sumie w czerwcu odwiedziło go 6,76 mln realnych użytkowników.