Informacje prasowe

 • Piątek, 15 lipca
  Rusza Studio Ekstraklasa w Interia Sport. Sebastian Staszewski poprowadzi kolejny sezon programu

  Interia jest gotowa na nowy sezon PKO Bank Polski Ekstraklasy. Kilka minut po zakończeniu 1. kolejki (18 lipca) wystartuje Studio Ekstraklasa. Program na żywo zaserwuje kibicom fachowe analizy i gorące newsy prosto z największych klubów piłkarskich w Polsce. Poprowadzi go niezmiennie Sebastian Staszewski. W roli stałych ekspertów zobaczymy dwóch byłych reprezentantów Polski – Marka Jóźwiaka i Radosława Majewskiego. Studio Ekstraklasa w poprzednim sezonie wygenerowało ponad 14 mln wyświetleń. Partnerem projektu jest PKO Bank Polski.

 • Czwartek, 14 lipca
  Deccoria.pl (Grupa Interia) 4. miesiąc z rzędu liderem kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”

  Deccoria.pl nieprzerwanie od marca 2022 roku jest nr 1 w kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”. W czerwcu materiały serwisu czytało 3,2 mln RU. Deccoria.pl tworzy także najbardziej angażujące treści (ATS: 5m 31s) spośród konkurencji.

 • Poniedziałek, 4 lipca
  Miłosz Henzel Zastępcą Kierownika Sport Interia

  Sport Interia przygotowuje się do największych imprez w tym roku. Jego kadrę managerską od pierwszego lipca wzmocnił Miłosz Henzel. Zastępca Daniela Bednarka będzie odpowiedzialny za kompleksowy rozwój redakcji oraz dalszy dynamiczny wzrost serwisu, który w ciągu ostatniego roku (maj 2021 – maj 2022) zwiększył zasięg o 60 % oraz wskaźnik ATS o 170 %.

 • Czwartek, 30 czerwca
  Bartosz Bednarz Kierownikiem Biznes Interia

  Bartosz Bednarz zostanie Kierownikiem Biznes Interia. 1 lipca zastąpi on na tym stanowisku Pawła Czuryłę. Zadaniem nowego szefa jest dalszy wzrost zasięgów serwisu oraz poszerzenie jego oferty o jeszcze więcej biznesowych treści premium. Zmianie towarzyszą wzmocnienia redakcji. Do jej zespołu dołączy dwóch dziennikarzy - Krzysztof Maciejewski i Paulina Błaziak.

 • Środa, 15 czerwca
  Deccoria.pl (Grupa Interia) - nr 1 w kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”

  Deccoria.pl (Grupa Interia) jest najchętniej odwiedzanym w Polsce serwisem z kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”. W maju jej materiały czytało 3,4 mln realnych użytkowników. Jest to najlepszy wynik serwisu w historii. Deccoria.pl w ciągu roku (maj 2021 – maj 2022) zwiększyła swój zasięg trzykrotnie.