Informacje prasowe

 • Środa, 10 marca
  Pomponik.pl z nową stroną główną

  Do sieci trafiła właśnie nowa wersja strony głównej serwisu Pomponik.pl. Zmiany w layoucie zwiększają przejrzystość serwisu oraz pozwalają na lepszą ekspozycję treści i ułatwiają nawigację. Nową stronę główną zyskała również mobilna wersja Pomponika.

 • Piątek, 5 marca
  Polsat News i Wydarzenia Interii łączą siły – powstaje wspólny newsroom obydwu redakcji

  W ramach trwającego procesu integracji Interii z Grupą Polsat powstaje jeden wspólny newsroom dla Polsatnews.pl i Wydarzeń Interii. Decyzja ma na celu wzmocnienie pozycji obydwu portali, jako najważniejszych i najbardziej obiektywnych źródeł informacji w polskim internecie.

 • Środa, 3 marca
  Bartosz Nosal w redakcji serwisu Sport Interia

  W marcu do redakcji serwisu Sport Interia dołączył Bartosz Nosal. Do tej pory dziennikarzy był związany z Gazetą Wyborczą.

 • Piątek, 5 lutego
  Interia z ponad 20 milionami użytkowników

  Jak wynika z badania Mediapanel, serwisy Grupy Polsat-Interia w styczniu 2021 roku odwiedziło 20,1 milionów realnych użytkowników. Dystans do Grupy RASP oraz Wirtualnej Polski wynosi obecnie zaledwie 1,49 oraz 1,64 mln RU.

 • Czwartek, 4 lutego
  Nowy weekendowy magazyn premium Interii – „Tygodnik”

  W najbliższy weekend w Interii zadebiutuje magazyn „Tygodnik”, w którym znajdą się autorskie materiały przygotowane zarówno przez dziennikarzy Interii, serwisu Polsatnews.pl, jak i zewnętrznych autorów. Serwis, oferujący treści o charakterze premium, będzie dostępny bez opłat ze strony głównej portalu.