Informacje prasowe

 • Piątek, 13 maja
  Aplikacja Pogoda Interia dostępna dla użytkowników systemu iOS

  Interia kompleksowo rozwija aplikację pogodową. W ostatnim czasie jej grono użytkowników (ponad 300 tys.) zostało powiększone o właścicieli iPhone’ów. Wersja aplikacji na system iOS jest odpowiedzią lidera polskich serwisów pogodowych na potrzeby użytkowników i najnowsze trendy w branży mobile.

 • Czwartek, 12 maja
  Rusza akcja Interii „OK Boomer! Młodzi tłumaczą nam świat”

  Interia oddaje głos młodym. 12 maja wystartowała akcja „OK Boomer!”, która obala stereotypy o Pokoleniu Z (18-25 lat) i ujawnia, czym naprawdę kierują się w życiu jego przedstawiciele. Powstanie specjalny odcinek podcastu „Zdanowicz pomiędzy wersami” o młodych dorosłych. Pojawią się także reportaże, seria wywiadów, analizy i interaktywne treści.

 • Poniedziałek, 9 maja
  Geekweek (Grupa Interia) najpopularniejszym w Polsce serwisem w kategorii „Nauka i Technologie”

  Geekweek – to najczęściej odwiedzany serwis w kategorii „Nauka i Technologie”. W kwietniu 2022 roku miał aż 5,65 mln użytkowników (RU). Geekweek Interii rozwija się najszybciej w całej kategorii. Od startu w nowej odsłonie (październik 2021) jego zasięgi wzrosły o 3 mln RU (120 %).

 • Piątek, 29 kwietnia
  Interia promuje zdrowy i proekologiczny tryb życia. Rusza kolejna odsłona akcji „Korba na rower”

  Niewielki ślad węglowy, a duża przyjemność z jazdy. Interia w 2. odsłonie „Korby na rower” zachęca do regularnej aktywności fizycznej i pokazuje pozytywny wpływ zielonego transportu na środowisko. W ramach akcji wystartuje dynamiczny format promujący turystykę rowerową. Pojawią się wywiady ze sportowcami, porady i konkurs. Akcja rusza 29 kwietnia. Jej głównym partnerem jest Nałęczowianka. Projekt wspiera Stowarzyszenie Program Czysta Polska.

 • Czwartek, 21 kwietnia
  Piotr Witwicki finalistą Nagrody im. Marcina Króla (Fundacja Batorego)

  „Znikająca Polska” Piotra Witwickiego, Redaktora Naczelnego Interii, w finale Nagrody im. Marcina Króla (Fundacja Batorego) za najlepszą książkę z dziedziny historii idei i badań nad przeszłością, filozofii i myśli społecznej i politycznej.