Informacje prasowe

 • Wtorek, 11 sierpnia
  Grupa Interia udostępniła nową wersję swojej flagowej aplikacji mobilnej

  Interia udostępniła właśnie nową wersję swojej flagowej aplikacji na urządzenia z system Android. Oprócz odświeżonego wyglądu i trybu ciemnego aplikacja zyskała nową funkcjonalność „Czytaj artykuł”, która umożliwia odsłuchiwanie treści artykułów dostępny w Interii. Najnowsza wersja aplikacji Interii została także w pełni zintegrowana z pakietem HMS (Huawei Mobile Services) i trafiła do Huawei App Gallery.

 • Wtorek, 21 lipca
  Serwis pogodowy Interii z rekordowym wynikiem za czerwiec 2020

  Jak wynika z badania Gemius/PBI w czerwcu 2020 roku z serwisu pogodowego w Interii skorzystało o 1,24 miliona użytkowników więcej niż w maju br. Daje to wynik na poziomie 5,99 mln RU i stanowi nowy rekord, jaki osiągnął serwis pogodowy. Pogoda.Interia.pl pozostaje tym samym liderem w swojej kategorii, a więc serwisem pierwszego wyboru dla polskich internautów.

 • Czwartek, 16 lipca
  Interia poleca: Pasjonaci

  Portal rozpoczyna niebanalną akcję, która przybliży czytelnikom pracowników Interii, prezentując ich pasje i hobby. Pierwsze materiały ukażą się już w najbliższą sobotę i niedzielę.

 • Czwartek, 9 lipca
  Interia na wakacje 2020

  Interia uruchomiła dwa cykle redakcyjne, które pomogą Polakom zaplanować letni wypoczynek. Raport „Wakacje 2020 w Polsce” poświęcony jest spędzaniu lata w kraju w dobie trwającej epidemii koronawirusa. Natomiast drugi cykl to prowadzona w serwisie Pogoda akcja „Polska na wakacje”, na którą złoży się cykl quizów prezentujących ciekawostki ze wszystkich regionów kraju. Z kolei redakcja serwisu Motoryzacja przygotowała specjalny konkurs dla tych, którzy zdecydują się spędzić urlop w kraju.

 • Czwartek, 2 lipca
  Dobra muzyka dla każdego - Interia z transmisją koncertów z krakowskiego klubu Studio

  Już w najbliższy piątek, czyli 3 lipca o godzinie 20:00 na stronie głównej Interii odbędzie się transmisja koncertu zespołu Kraków Street Band. Koncert będzie transmitowany z klubu Studio w ramach projektu #studiowsieci. W kolejnych tygodniach na łamach portalu odbędą się także transmisje koncertów Renaty Przemyk (10.07.2020), Świetlików (17.07.2020) oraz zespołu Cisza Jak Ta (23.07.2020).