Informacje prasowe

 • Czwartek, 25 czerwca
  Ewelina Karpińska-Morek z wyróżnieniem w 27. edycji konkursu o doroczną Nagrodę SDP

  Z dumą informujemy, że dziennikarka Interii Ewelina Karpińska-Morek otrzymała wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za tekst „Do widzenia w niebie”. Likwidacja szpitala w Kobierzynie. Współautorką materiału jest Katarzyna Domagała-Pereira z Deutsche Welle, a artykuł ukazał się w ramach akcji „Zbrodnia bez kary”, zorganizowanej przez Interię, Wirtualną Polskę i DW.

 • Poniedziałek, 22 czerwca
  Łukasz Pilip zwycięzcą III edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”

  Tekst „Dom przy Zielonej” Łukasza Pilipa, który ukazał się w Magazynie Pismo, zyskał największe uznanie jurorów w trzeciej edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”, organizowanego przez portal Interia. Cztery wyróżnienia powędrowały w ręce dziennikarzy Przekroju, Tygodnika Powszechnego, Gazety Krakowskiej oraz TVN-u.

 • Środa, 10 czerwca
  Plebiscyt Stylowy Kosmetyk 2019 rozstrzygnięty

  10 czerwca 2020 roku na łamach portalu Interia oraz serwisu Styl.pl ogłoszono wyniki plebiscytu Stylowy Kosmetyk Roku 2019. Redakcja serwisu Styl.pl po raz dziewiąty przyznała nagrody dla najlepszych produktów kosmetycznych dostępnych na polskim rynku. Plebiscyt rozstrzygnięto online, a z uwagi na brak możliwości organizacji gali i spotkania z nagrodzonymi, przygotowano materiały wideo, w których znalazły się zarówno uzasadnienia od czytelniczek serwisu Styl.pl, jak i od samej redakcji.

 • Środa, 3 czerwca
  Matura 2020: Interia opublikuje rozwiązania zadań

  Już po raz jedenasty Interia będzie towarzyszyć maturzystom zdającym egzamin dojrzałości. Od 8 czerwca na stronie głównej portalu będą publikowane arkusze i rozwiązania zadań z kolejnych przedmiotów.

 • Czwartek, 28 maja
  Interia dziękuje gwiazdom za udział w akcji #KiedyBędzieNormalnie

  Rozpoczął się stopniowy powrót do normalności. Odmrażane są kolejne sektory gospodarki i znoszone obostrzenia. Do swoich obowiązków powracają także przedstawiciele świata kultury, którzy wzięli udział w akcji portalu Interia #KiedyBędzieNormalnie. Ostatni materiał z udziałem Kasi Stankiewicz zostanie wyemitowany w najbliższy piątek na łamach serwisu Styl.pl. Przez miesiąc trwania akcji w projekt włączyło się łącznie 40 osób – aktorów, muzyków, pisarzy i sportowców, a filmy z ich udziałem zanotowały ponad 1,2 mln odtworzeni!