Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 11 kwietnia
  Interia uruchomiła serwis dla Ukraińców - Polshchazvamy.pl

  Reportaże, szczere rozmowy i wiadomości z ostatniej chwili w języku ukraińskim. 11 kwietnia wystartował serwis Interii Polshcha z Vamy (Polska z Wami). Są w nim prezentowane materiały przygotowywane z myślą o uchodźcach i ukraińskiej społeczności w Polsce. Autorami publikacji są m.in. dziennikarze z Ukrainy.

 • Poniedziałek, 11 kwietnia
  Smaker.pl (Grupa Interia) w nowej odsłonie

  Bogactwo przepisów, przejrzystość i intuicyjność - wystartował nowy Smaker.pl (Grupa Interia). Największy kulinarny serwis społecznościowy w Polsce umożliwia teraz jeszcze szybsze i wygodniejsze poszukiwanie przepisów na każdą okazję oraz dzielenie się nimi. Został wzbogacony o nowe funkcjonalności m.in. planer gotowania, moduł „Przepis w Waszym wykonaniu” i 52 kategorie tematyczne.

 • Wtorek, 15 marca
  Sport Interia z najlepszym wynikiem w historii po ZIO w Pekinie

  5,8 mln kibiców (RU) wybrało w lutym Sport Interia. Serwis zawdzięcza rekordowy wynik m.in. skutecznym działaniom podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. Interia przez 17 dni 24 godziny na dobę relacjonowała na stronie głównej najważniejsze wydarzenia z imprezy. Uruchomiła także wspólnie z Polsat News i Polsat Sport program na żywo #StudioPekin.

 • Czwartek, 24 lutego
  Najnowsze doniesienia o inwazji na Ukrainę w kanałach informacyjnych Polsatu i w Interii

  Widzowie Polsat News i Wydarzeń 24 mogą na bieżąco śledzić informacje dotyczące ataku wojsk rosyjskich na Ukrainę. Na portalach Polsatnews.pl oraz Interia.pl prowadzone są relacje na żywo, informacje publikowane są również na bieżąco na stronach społecznościowych Polsatnews.pl oraz Interii na Twitterze i Facebooku. Najważniejsze informacje prezentowane są we wszystkich wydaniach „Wydarzeń”.

 • Środa, 23 lutego
  Interia rusza z 2. edycją akcji #niechzobaczą i #niechusłyszą. Partnerem KOPD

  W Światowy Dzień Walki z Depresją Interia łączy siły z Komitetem Ochrony Praw Dziecka i uruchamia 2. edycję akcji #niechzobaczą i #niechusłyszą. W jej ramach pojawi się nowy odcinek podcastu Katarzyny Zdanowicz „Pomiędzy wersami”. Gościem programu będzie Marcin Bosak. Aktor opowie m.in. o zmaganiach z depresją.