Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 9 maja
  Geekweek (Grupa Interia) najpopularniejszym w Polsce serwisem w kategorii „Nauka i Technologie”

  Geekweek – to najczęściej odwiedzany serwis w kategorii „Nauka i Technologie”. W kwietniu 2022 roku miał aż 5,65 mln użytkowników (RU). Geekweek Interii rozwija się najszybciej w całej kategorii. Od startu w nowej odsłonie (październik 2021) jego zasięgi wzrosły o 3 mln RU (120 %).

 • Piątek, 29 kwietnia
  Interia promuje zdrowy i proekologiczny tryb życia. Rusza kolejna odsłona akcji „Korba na rower”

  Niewielki ślad węglowy, a duża przyjemność z jazdy. Interia w 2. odsłonie „Korby na rower” zachęca do regularnej aktywności fizycznej i pokazuje pozytywny wpływ zielonego transportu na środowisko. W ramach akcji wystartuje dynamiczny format promujący turystykę rowerową. Pojawią się wywiady ze sportowcami, porady i konkurs. Akcja rusza 29 kwietnia. Jej głównym partnerem jest Nałęczowianka. Projekt wspiera Stowarzyszenie Program Czysta Polska.

 • Czwartek, 21 kwietnia
  Piotr Witwicki finalistą Nagrody im. Marcina Króla (Fundacja Batorego)

  „Znikająca Polska” Piotra Witwickiego, Redaktora Naczelnego Interii, w finale Nagrody im. Marcina Króla (Fundacja Batorego) za najlepszą książkę z dziedziny historii idei i badań nad przeszłością, filozofii i myśli społecznej i politycznej.

 • Poniedziałek, 11 kwietnia
  Interia uruchomiła serwis dla Ukraińców - Polshchazvamy.pl

  Reportaże, szczere rozmowy i wiadomości z ostatniej chwili w języku ukraińskim. 11 kwietnia wystartował serwis Interii Polshcha z Vamy (Polska z Wami). Są w nim prezentowane materiały przygotowywane z myślą o uchodźcach i ukraińskiej społeczności w Polsce. Autorami publikacji są m.in. dziennikarze z Ukrainy.

 • Poniedziałek, 11 kwietnia
  Smaker.pl (Grupa Interia) w nowej odsłonie

  Bogactwo przepisów, przejrzystość i intuicyjność - wystartował nowy Smaker.pl (Grupa Interia). Największy kulinarny serwis społecznościowy w Polsce umożliwia teraz jeszcze szybsze i wygodniejsze poszukiwanie przepisów na każdą okazję oraz dzielenie się nimi. Został wzbogacony o nowe funkcjonalności m.in. planer gotowania, moduł „Przepis w Waszym wykonaniu” i 52 kategorie tematyczne.