Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 2 listopada
  Dariusz Ostafiński w serwisie Sport Interia

  Jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy sportowych specjalizujących się w żużlu - Dariusz Ostafiński – z początkiem listopada przeszedł z Wirtualnej Polski do Interii. Wraz z Dariuszem Ostafińskim w listopadzie zespół serwisu Sport Interia zasiliło dodatkowo sześciu dziennikarzy.

 • Czwartek, 22 października
  Nowa wersja aplikacji Interia Sport na urządzenia z Androidem już dostępna

  Do sklepu Google Play trafiła właśnie nowa wersja sportowej aplikacji mobilnej Grupy Interia. W aktualizacji zadbano o odświeżony layout, nowy układ treści, jeszcze więcej ciekawych artykułów oraz relacji z wydarzeń sportowych (w tym materiałów wideo), a także wdrożono dodatkowe funkcjonalności, ułatwiające korzystanie z aplikacji jak tryb ciemny oraz „Czytaj artykuł” – dodatki znane z flagowej aplikacji Interia.

 • Czwartek, 8 października
  Redakcje sportowe Polsatu oraz Interii łączą siły

  Dziennikarze, komentatorzy i eksperci Polsatu Sport rozpoczynają stałą współpracę z redakcją sportową portalu Interia. To pierwszy etap rozwoju serwisu, który na równi z informacjami stawia na analizy, komentarze i unikalne materiały wideo Grupy Polsat.

 • Poniedziałek, 5 października
  Sebastian Staszewski w redakcji Sport Interia

  1 października 2020 roku do redakcji serwisu Sport Interia dołączył Sebastian Staszewski. To nie koniec wzmocnień personalnych. Niebawem do zespołu dołączą kolejni dziennikarze i komentatorzy świata sportu.

 • Środa, 30 września
  Fakty Interia zmieniają nazwę na Wydarzenia

  Od 1 października 2020 główny serwis informacyjny portalu Interia będzie nosił nową nazwę. Fakty zamienią nazwę na Wydarzenia. Zmieni się także domena. Z początkiem miesiąca czytelnicy Interii po najświeższe wiadomości z Polski i ze świata wchodzić będą na www.wydarzenia.interia.pl.