Informacje prasowe

 • Wtorek, 21 stycznia
  Interia z nowym serwisem ekonomicznym

  Interia udostępniła nowy i rozbudowany serwis ekonomiczny (Biznes.interia.pl). Nad rozwojem segmentu biznesowego w portalu pracują obecnie dwa zespoły dziennikarskie – w Warszawie i Krakowie. W tym roku planowane jest dalsze zwiększanie udziału treści własnych, w tym wideo, a Interia jak dotąd będzie szeroko relacjonować najważniejsze wydarzenia ekonomiczne w kraju i za granicą.

 • Wtorek, 14 stycznia
  Zmiany w Zarządzie Mobiem Polska - Michał Giera nowym prezesem

  Z początkiem stycznia br. Michał Giera stanął na czele Mobiem Polska (Grupa Interia.pl), zastępując Norberta Kowalskiego na stanowisku prezesa zarządu. Nowy lider agencji marketingu mobilnego w Polsce będzie odpowiadał m.in. za poszerzenie portfolio, wzmocnienie obecnych produktów i zasobów osobowych, a także – za rozwój unikalnych kompetencji oraz umocnienie pozycji firmy na rynku.

 • Poniedziałek, 13 stycznia
  Ruszała kampania reklamowa nowego serwisu i aplikacji Ding.pl

  10 stycznia br. roku ruszyła kampania promująca serwis internetowy i aplikację Ding, czyli nowe narzędzie agregujące gazetki reklamowe sieci handlowych działających w Polsce. Kampania pod hasłem „Masz Ding do zakupów” potrwa do końca lutego.

 • Poniedziałek, 30 grudnia
  Noworoczne orędzie najważniejszego prezesa tylko w Interii

  Już w sylwestra użytkownicy Interii będą mogli wysłuchać noworocznego orędzia prezesa Jarosława – głównego bohatera serialu komediowego Ucho Prezesa. Interia ma wyłączność na publikację orędzia w interncie.

 • Środa, 4 grudnia
  Interia odświeża mobilną wersję strony głównej

  3 grudnia br. portal Interia wdrożył nową wersję mobilnej strony głównej. To pierwszy etap zmian, które zostały zaplanowane dla mSG portalu.