Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 18 maja
  Robert Gwiazdowski felietonistą Interii

  Robert Gwiazdowski rozpoczął publikowanie felietonów w serwisie Biznes Interia. Skupiać się w nich będzie przede wszystkim na sprawach dotyczących prawa podatkowego.

 • Poniedziałek, 11 maja
  Znamy finalistów III edycji „Człowieka z pasją – Nagrody dziennikarskiej im. Zygmunta Moszkowicza”

  Do finału konkursu „Człowiek z pasją” jury preselekcyjne zakwalifikowało w tym roku 11 prac. Wśród nominowanych materiałów znalazły się zarówno te opublikowane w internecie, w prasie, a także reportaż radiowy i telewizyjny. Nagrodą główną w konkursie jest 7 tysięcy złotych. Laureatów poznamy w pierwszej połowie czerwca br.

 • Środa, 29 kwietnia
  Interia i mBank ostrzegają przed wirusami i groźną „mielonką* ”.

  Do kampanii społecznej mBanku „Ludzie są niesamowici” dołączyła Poczta Interii. Swoim użytkownikom udostępniła ukryty w folderze SPAM niestandardowy format do złudzenia przypominający zwykły phishing. W „podejrzaną” wiadomość kliknął co dziesiąty użytkownik poczty!

 • Poniedziałek, 27 kwietnia
  Artyści dodadzą otuchy czytelnikom Interii

  W poniedziałek, 27 kwietnia br. w Interii ruszyła akcja #KiedyBędzieNormalnie”, w której przedstawiciele świata kultury podzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzą za czym tęsknią i czego im brakuje najbardziej, jak radzą sobie ze stresem oraz w końcu, jakie mają plany na czas po pandemii.

 • Środa, 22 kwietnia
  Interia wspiera walkę z koronawirusem

  Interia uruchomiła specjalny serwis, którego zadaniem jest łączenie darczyńców z osobami, które potrzebują pomocy. Serwis powstał w ramach akcji #POMAGAMINTERIA.