Informacje prasowe

 • Czwartek, 10 lutego
  Podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz od dzisiaj na Interia.pl

  Szczere rozmowy, odważne tematy i niezwykli goście. 10 lutego w Interii startuje podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz. W pierwszym odcinku: raper Kękę otwarcie o uzależnieniach i depresji w środowisku hip-hopowym.

 • Czwartek, 3 lutego
  Nowy rekord. Sport Interia odwiedziło 5,3 mln użytkowników

  Sport Interia zainteresował swoimi materiałami 5,3 mln realnych użytkowników w styczniu 2022 roku. Jest to najlepszy wynik w historii serwisu. Sport Interia rozwija się najszybciej spośród największych serwisów sportowych w Polsce.

 • Wtorek, 1 lutego
  Marcin Makowski Dyrektorem Serwisów Informacyjnych w Grupie Interia

  Marcin Makowski obejmie w Interii stanowisko Dyrektora Serwisów Informacyjnych. Wcześniej przez ponad 10 lat pracował m.in. w Onecie i Wirtualnej Polsce. Jest to kolejny głośny transfer do Interii. W ostatnim czasie do portalu dołączyli m.in. Daniel Bednarek i Przemysław Białkowski.

 • Czwartek, 27 stycznia
  Mental dzieci i młodzieży bez tabu. Startuje akcja Interii #niechzobaczą i #niechusłyszą

  Hejt, brak samoakceptacji, depresja i uzależnienia. Pandemia i nauka zdalna wiążą się z ogromnym kosztem psychicznym dla młodych Polaków. Interia w swojej akcji zwraca uwagę na ten problem i zachęca do korzystania z telefonów zaufania. Eksperci i gwiazdy, w tym Kuba Błaszczykowski i Janusz Chabior, w szczerych rozmowach o zdrowiu psychicznym uświadamiają, przekazują wiedzę i dzielą się własnymi doświadczeniami. Z akcją Interii związana jest także premiera serialu „Mental” w Polsat Box Go.

 • Poniedziałek, 10 stycznia
  Media coraz częściej powołują się na Interię. Rekordowy wynik cytowań

  Interia awansowała w grudniu na 4. miejsce w rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. W tym czasie inne redakcje powoływały się na Interię prawie 2600 razy. Jest to największa liczba cytowań w historii portalu. Interia wyprzedziła m.in. Rzeczpospolitą, TVN24, Radio Zet i Gazetę Wyborczą.