Informacje prasowe

 • Wtorek, 17 kwietnia
  Smaker bije rekordy

  Należący do Interii serwis Smaker jest liderem kategorii Kuchnia, gotowanie i bije kolejne rekordy – w marcu br. odwiedziło go ponad 4,5 mln użytkowników sieci.

 • Poniedziałek, 16 kwietnia
  Znamy finalistów „Człowieka z pasją – Nagrody dziennikarskiej im. Zygmunta Moszkowicza”

  11 prac – od tekstów przez reportaż radiowy po materiały wideo – zostało zakwalifikowanych do finału „Człowieka z pasją – Nagrody dziennikarskiej im. Zygmunta Moszkowicza” organizowanej przez Interię.

 • Czwartek, 12 kwietnia
  Jakub Szcześniak został Business Development & Innovation Directorem w Interii

  Nowe stanowisko w Interii – Business Development & Innovation Director – objął w kwietniu br. Jakub Szcześniak, dotychczasowy Dyrektor Pionu Produktu Reklamowego. Jego obowiązki przejął Mateusz Drzewosowski.

 • Wtorek, 10 kwietnia
  Interia ma ponad 20 milionów użytkowników

  Serwisy Grupy Interia w marcu br. odwiedziło ponad 20 milionów użytkowników, wynika z badania Gemius/PBI za marzec 2018. Interia od kilkunastu miesięcy rośnie najszybciej na tle portalowej konkurencji.

 • Czwartek, 5 kwietnia
  Dziennikarze Interii relacjonują węgierskie wybory

  Korespondenci Interii – Łukasz Szpyrka i Michał Michalak – rozpoczęli relację z wyborów parlamentarnych na Węgrzech. Ich materiały ukazują się w Raporcie Specjalnym oraz na stronie głównej portalu, profilu Facebook Faktów Interii i na Twitterze.