Informacje prasowe

 • Wtorek, 28 listopada
  Rusza sprzedaż reklam w nowym serwisie sportowym Eurosportu i Interii

  W połowie listopada zadebiutował nowy serwis sportowy tworzony przez połączone redakcje Eurosportu i Interii. Eurosport.interia.pl to obecnie jeden z największych portali o tematyce sportowej w Polsce. Debiutowi serwisu towarzyszyła zmiana strony głównej Interii, zapewniająca łatwiejszy dostęp do materiałów sportowych. Właśnie została uruchomiona także sprzedaż reklam w serwisie.

 • Czwartek, 23 listopada
  Nowa aplikacja Interia na iOS

  W App Store pojawiła się nowa, odświeżona wersja aplikacji Interia – flagowej aplikacji Grupy Interia, zawierającej najważniejsze informacje z kilkunastu kategorii tematycznych.

 • Poniedziałek, 20 listopada
  Interia zmienia stronę główną – więcej sportu dzięki współpracy z Eurosportem

  Zmiana strony głównej portalu to kolejny etap współpracy Interii z Eurosportem – wprowadzona zostaje obszerna sekcja sportowa poświęcona Eurosport.interia.pl.

 • Czwartek, 16 listopada
  Interia uruchomiła serwis Esporter.pl

  Graczom i fanom cybersportu Interia proponuje nowy serwis Esporter.pl, funkcjonujący w ramach sektora Gry portalu.

 • Poniedziałek, 13 listopada
  Eurosport i Interia nawiązały współpracę. Stworzą nowy serwis sportowy

  Eurosport, będący częścią Discovery Communications, oraz Grupa Interia zawarły porozumienie, na mocy którego od 13 listopada działanie rozpoczyna serwis eurosport.interia.pl. Strona będzie osadzona na domenie interia.pl i stanie się jednym z największych portali o tematyce sportowej w Polsce.