Informacje prasowe

 • Wtorek, 15 marca
  Sport Interia z najlepszym wynikiem w historii po ZIO w Pekinie

  5,8 mln kibiców (RU) wybrało w lutym Sport Interia. Serwis zawdzięcza rekordowy wynik m.in. skutecznym działaniom podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. Interia przez 17 dni 24 godziny na dobę relacjonowała na stronie głównej najważniejsze wydarzenia z imprezy. Uruchomiła także wspólnie z Polsat News i Polsat Sport program na żywo #StudioPekin.

 • Czwartek, 24 lutego
  Najnowsze doniesienia o inwazji na Ukrainę w kanałach informacyjnych Polsatu i w Interii

  Widzowie Polsat News i Wydarzeń 24 mogą na bieżąco śledzić informacje dotyczące ataku wojsk rosyjskich na Ukrainę. Na portalach Polsatnews.pl oraz Interia.pl prowadzone są relacje na żywo, informacje publikowane są również na bieżąco na stronach społecznościowych Polsatnews.pl oraz Interii na Twitterze i Facebooku. Najważniejsze informacje prezentowane są we wszystkich wydaniach „Wydarzeń”.

 • Środa, 23 lutego
  Interia rusza z 2. edycją akcji #niechzobaczą i #niechusłyszą. Partnerem KOPD

  W Światowy Dzień Walki z Depresją Interia łączy siły z Komitetem Ochrony Praw Dziecka i uruchamia 2. edycję akcji #niechzobaczą i #niechusłyszą. W jej ramach pojawi się nowy odcinek podcastu Katarzyny Zdanowicz „Pomiędzy wersami”. Gościem programu będzie Marcin Bosak. Aktor opowie m.in. o zmaganiach z depresją.

 • Czwartek, 10 lutego
  Podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz od dzisiaj na Interia.pl

  Szczere rozmowy, odważne tematy i niezwykli goście. 10 lutego w Interii startuje podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz. W pierwszym odcinku: raper Kękę otwarcie o uzależnieniach i depresji w środowisku hip-hopowym.

 • Czwartek, 3 lutego
  Nowy rekord. Sport Interia odwiedziło 5,3 mln użytkowników

  Sport Interia zainteresował swoimi materiałami 5,3 mln realnych użytkowników w styczniu 2022 roku. Jest to najlepszy wynik w historii serwisu. Sport Interia rozwija się najszybciej spośród największych serwisów sportowych w Polsce.