Informacje prasowe

 • Środa, 1 kwietnia
  Omnibus - nowa aplikacja edukacyjna od Interii

  Od 20 marca br. w sklepie Google Play dostępna jest aplikacja edukacyjna Omnibus. Apka została przygotowana z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku szkolnym i stanowi rozszerzenie serwisu Opracowania.pl.

 • Poniedziałek, 30 marca
  Interia odpowiada na pytania internautów związane z pandemią koronawirusa

  Portal uruchomił nowy crossredakcyjny format Odpowiada mi Interia”, w którym dziennikarze będą zamieszczać odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów.

 • Czwartek, 19 marca
  Interia z serwisem specjalnym poświęconym Chopinowi

  W lutym br. Interia uruchomiła serwis, który ma być źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych muzyką Fryderyka Chopina. Inspiracją do stworzenia serwisu jest XVIII edycja Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, która rozpocznie się w październiku tego roku. Serwis Chopin.interia.pl powstał w formacie magazynowym, który pozwala prezentować treści przy pomocy atrakcyjnych i nowatorskich rozwiązań. Partnerem serwisu został Orlen, będący jednocześnie mecenasem XVIII Konkursu Chopinowskiego.

 • Wtorek, 10 marca
  Maciej Tygielski Zastępcą Dyrektora ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu w AdRetail

  Tygielski do tej pory pełnił funkcję Head of Sales w AdRetail (Grupa Interia.pl), gdzie od samego początku był zaangażowany w budowanie struktury i długoterminowej strategii sprzedaży. Po awansie nadal będzie wykonywać obowiązki związane ze swoją dotychczasową pozycją, które wraz z objęciem nowej funkcji zostały uzupełnione o dodatkowe wyzwania.

 • Czwartek, 5 marca
  Trwa zbieranie zgłoszeń do III edycji konkursu dziennikarskiego im. Zygmunta Moszkowicza „ Człowieka z pasją”

  Już po raz trzeci Interia organizuje konkurs „Człowiek z pasją – Nagrody dziennikarskiej im. Zygmunta Moszkowicza”. Jego celem jest wspieranie młodych, utalentowanych dziennikarzy i zarazem uhonorowanie przedwcześnie zmarłego zastępcy redaktora naczelnego portalu.