Informacje prasowe

 • Środa, 3 marca
  Bartosz Nosal w redakcji serwisu Sport Interia

  W marcu do redakcji serwisu Sport Interia dołączył Bartosz Nosal. Do tej pory dziennikarzy był związany z Gazetą Wyborczą.

 • Piątek, 5 lutego
  Interia z ponad 20 milionami użytkowników

  Jak wynika z badania Mediapanel, serwisy Grupy Polsat-Interia w styczniu 2021 roku odwiedziło 20,1 milionów realnych użytkowników. Dystans do Grupy RASP oraz Wirtualnej Polski wynosi obecnie zaledwie 1,49 oraz 1,64 mln RU.

 • Czwartek, 4 lutego
  Nowy weekendowy magazyn premium Interii – „Tygodnik”

  W najbliższy weekend w Interii zadebiutuje magazyn „Tygodnik”, w którym znajdą się autorskie materiały przygotowane zarówno przez dziennikarzy Interii, serwisu Polsatnews.pl, jak i zewnętrznych autorów. Serwis, oferujący treści o charakterze premium, będzie dostępny bez opłat ze strony głównej portalu.

 • Wtorek, 26 stycznia
  Interia z nowym serwisem ekologicznym

  Ruszył nowy serwis ekologiczny Interii. Zielona Interia (Zielona.interia.pl) to projekt poświęcony szeroko rozumianej ochronie środowiska.

 • Poniedziałek, 18 stycznia
  Premiery wydawnicze i zmiany w zespołach redakcji Wydarzeń i Wydawców

  Z początkiem lutego w redakcji serwisu Wydarzenia Interia oraz zespole Wydawców nastąpią zmiany zorientowane na oddzielenie funkcji wydawniczych od produktowych. Przebudowie ulegnie dotychczasowy sposób działania redakcji, newsroomu oraz Strony Głównej portalu. Zmiany nastąpią także w składzie felietonistów Interii, a na emisję trafi nowy magazyn z treściami premium - „Tygodnik”.