Informacje prasowe

 • Wtorek, 26 listopada
  DING – nowy serwis i aplikacja Grupy Interia.pl

  Należąca do Interii, Grupa AdRetail wprowadził na rynek nowy produkt. Serwis oraz aplikacja mobilna DING to nowe narzędzie agregujące gazetki reklamowe, wydawane przez sieci handlowe operujące w całej Polsce. DING został wyposażony w szereg funkcji, dzięki którym korzystanie z gazetek przynosi jeszcze więcej korzyści.

 • Wtorek, 19 listopada
  STYLOWY KOSMETYK ROKU po raz dziewiąty

  Redakcja serwisu Styl.pl rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu STYLOWY KOSMETYK ROKU 2019. To już dziewiąta edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów na polskim rynku.

 • Środa, 30 października
  Interia z nowymi funkcjonalnościami w serwisie pogodowym

  Lider w swojej kategorii, serwis Pogoda Interia, oferuje obecnie najczęściej aktualizowane dane i najdłuższą prognozę długoterminową (obejmującą aż 45 dni) wśród wszystkich serwisów pogodowych dostępnych na rynku.

 • Czwartek, 24 października
  Flagowa aplikacja Interii na iOS z trybem ciemnym

  Nowa wersja aplikacji Interia trafiła właśnie do App Store. Wraz z aktualizacją i dopasowaniem aplikacji do systemu operacyjnego iOS 13, użytkownicy iPhonów zyskali możliwość korzystania z oprogramowania w trybie ciemnym. Oprócz trybu ciemnego wprowadzono także bloczek rekomendacyjny pod artykułami oraz zmiany w galeriach.

 • Wtorek, 22 października
  E-Polak potrafi - akcja edukacyjna NASK i Ministerstwa Cyfryzacji w Interii

  Ruszyła akcja „e-Polak potrafi!” - kolejna odsłona kampanii edukacyjno-informacyjnej, realizowanej przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji od 2017 r. W Interii na potrzeby wspólnej inicjatywy uruchomiono serwis www.epolacy.interia.pl.