Informacje prasowe

 • Środa, 22 grudnia
  Geekweek (Grupa Interia) rozpoczyna współpracę z influencerami i powiększa zespół

  Geekweek stawia na osobowości Internetu. Katarzyna Siuzdak (Science Mission) i Marcin Nowak (Motyl i Globus) wyjaśnią użytkownikom serwisu tajemnice przyrody oraz podzielą się z nimi naukowymi ciekawostkami. Do zespołu Geekweeka dołączyli także doświadczeni dziennikarze Robert Bernatowicz i Łukasz Malina.

 • Czwartek, 16 grudnia
  Jan-Krzysztof Duda Asem Sportu Interii

  Szach-mat. Jan-Krzysztof Duda udowodnił, że szachy w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Arcymistrz zdobył tytuł Asa Sportu w Plebiscycie Interii. W drodze po zwycięstwo pokonał w bezpośrednich pojedynkach m.in. Roberta Lewandowskiego, Kamila Stocha i Anitę Włodarczyk, która zajęła drugie miejsce.

 • Poniedziałek, 13 grudnia
  Nowi autorzy w Motoryzacja Interia

  Motoryzacja Interia nie zwalnia, do grona autorów serwisu dołączyli Maciek Ziemek i Łukasz Bąk. Topowi dziennikarze motoryzacyjni w Polsce odkrywają przed użytkownikami portalu tajemnice wielkich koncernów oraz zdradzają najnowsze trendy.

 • Wtorek, 7 grudnia
  Deccoria.pl (Grupa Interia) nr 1 w kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”

  Deccoria.pl od marca trzykrotnie zwiększyła swoje zasięgi. W listopadzie osiągnęła najlepszy wynik w historii (3,15 mln RU), co umożliwiło jej objecie pozycji lidera w kategorii „Wyposażanie wnętrz i ogród”.

 • Piątek, 3 grudnia
  Nowa Interia. Rusza kampania „Pomiędzy”

  3 grudnia rusza kampania promocyjna „Pomiędzy” Grupy Interia. Prezentuje Interię jako miejsce, gdzie użytkownicy błyskawicznie znajdą najważniejsze informacje i wydarzenia oraz tematy ważne społecznie. Zgodnie z ideą „Pomiędzy” Interia pokazuje rzeczywistość pełną niuansów, różnic i odmiennych punktów widzenia. Oddaje głos osobom z wielu środowisk o różnych systemach wartości.