Informacje prasowe

 • Piątek, 23 sierpnia
  Interia partnerem Verva Street Racing

  Już w najbliższą sobotę rozpocznie się festiwal motoryzacyjny Verva Street Racing. Internetowym partnerem eventu została Interia, która będzie współtworzyć studio wideo i nadawać relacje z wydarzenia.

 • Wtorek, 6 sierpnia
  Serwisy Interii z nowym narzędziem pogodowym

  Wybrane serwisy portalu Interia zostały wzbogacone o nowy element pogodowy, który prezentuje aktualizowane dane dla wybranego miejsca. To narzędzie umożliwia dziennikarzom przygotowywanie zapowiedzi wydarzeń z praktycznym dla użytkownika modułem, dzięki któremu wszystkie niezbędne informacje będzie można znaleźć w jednym miejscu.

 • Poniedziałek, 5 sierpnia
  Wisła Kraków z patronatem Interii

  Interia objęła patronatem klub piłkarski Wisła Kraków. Współpraca potrwa do końca trwającego sezonu, czyli do czerwca 2020 roku.

 • Wtorek, 16 lipca
  Interia z kulinarnym magazynem dla Krakowa

  Interia uruchomiła właśnie lokalny serwis kulinarny, który powstał na potrzeby projektu Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019. Krakowskie Menu, bo taką nazwę nosi magazyn, prezentuje wszystkie te elementy kulinarnego Krakowa, które zostały docenione przez miliony turystów odwiedzających miasto i złożyły się na tytuł europejskiego centrum kultury gastronomicznej tego roku. Krakowskie Menu powstało na zlecenie i we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.

 • Piątek, 12 lipca
  Grupa Interia.pl nowym liderem w kategorii Informacje i Publicystyka

  Według danych PBI/Gemius za czerwiec 2019 roku Grupa Interia.pl zajęła pierwsze miejsce w kategorii szczegółowej „Informacje i Publicystyka- ogólne”. W stosunku do stycznia 2019 roku jest to awans o trzy miejsca w rankingu.