Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 1 grudnia
  Interia z informacjami pogodowymi dla narciarzy

  Wraz z rozpoczynającym się sezonem narciarskim w Polsce serwis Pogoda.Interia.pl został rozbudowany o nową kategorię tematyczną przydatną wszystkim miłośnikom białego szaleństwa. Na specjalnej podstronie „Dla narciarzy” (widocznej w menu głównym serwisu) odnaleźć można szczegółowe informacje na temat warunków pogodowych i pokrywy śnieżnej w ponad 1000 ośrodków narciarskich w całej Europie, w tym również Polsce.

 • Czwartek, 27 listopada
  Interia i TVN wybrały Top Model Internetu

  Tytuł Top Model Internetu trafił do 19-letniej Katarzyny Konderak z Krakowa. Modelka wybrana została spośród kilkuset osób, które zgłosiły się do plebiscytu zorganizowanego przez portal Interia, telewizję TVN i serwis MaxModels.pl. Zwyciężczyni konkursu wystąpiła w pokazie najnowszej kolekcji znanego polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego, zaprezentowanej podczas finałowego odcinka programu Top Model, 24 listopada na antenie TVN.

 • Piątek, 14 listopada
  Najnowszy sondaż przedwyborczy w serwisie Fakty.Interia.pl

  Interia publikuje najnowszy sondaż na temat wyborów samorządowych w Polsce. Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, na swoich stanowiskach pozostaliby dotychczasowi prezydenci pięciu największych miast Polski: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Poznania. Sondaż przygotował instytut badawczy IBRiS Homo Homini na zlecenie portalu Interia oraz radia RMF FM. Prognozowana frekwencja wyniesie 49,3 procent.

 • Środa, 12 listopada
  Styl.pl z konkursem dla fanów Marka Krajewskiego

  Dla miłośników literatury współczesnej serwis Styl.pl przygotował wyjątkowy konkurs, w którym główną nagrodą jest spotkanie z Markiem Krajewskim – jednym z najbardziej znanych w Polsce autorów powieści kryminalnych. Finał konkursu odbędzie się 8 grudnia 2014 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie podczas gali organizowanej wspólnie z Wydawnictwem Znak.

 • Poniedziałek, 10 listopada
  Wielki finał konkursu Top Model Internetu

  Internauci wybrali już finałową trójkę spośród najpiękniejszych modelek i modeli polskiego internetu. Do ścisłej czołówki konkursu Top Model Internetu wytypowani zostali: Katarzyna Konderak, Jessica Ziółek oraz Jakub Stankowski. Zwycięzca weźmie udział w finałowym odcinku programu Top Model, 24 listopada 2014 roku na antenie TVN. Organizatorem plebiscytu jest portal Interia, przy współpracy z telewizją TVN i serwisem MaxModels.pl.