Informacje prasowe

 • Piątek, 4 września
  Grupa Interia.pl rozpoczyna kampanię tematyczną

  Wystartowała kampania Grupy Interia.pl. Akcja promocyjna objęła telewizję, prasę, radio oraz internet i kino, a także działania PR i social media. Aktywności reklamowe w portalu obejmują także konkursy dla użytkowników.

 • Środa, 2 września
  Nowe aplikacje w portfolio Grupy Interia.pl

  Nowa aplikacja Fakty.interia.pl jest już dostępna na system android. Zmienioną wersję zyskała także aplikacja kulinarnego serwisu Smaker.

 • Środa, 12 sierpnia
  Grupa Bauer Media kupiła Grupę eBroker

  Grupa Bauer Media nabyła 100% udziałów w Mediasoft Polska Sp. z o.o., spółce działającej pod nazwą Grupa eBroker. Nabyta firma jest jednym z liderów segmentu lead generation w modelu marketingu efektywnościowego dla instytucji finansowych. Spółka, podobnie jak kupiony kilka dni temu Rankomat.pl, dołączy do Grupy Interia.pl.

 • Czwartek, 6 sierpnia
  PubMatic partnerem Grupy Interia.pl

  PubMatic, firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu marketingu automatycznego, została partnerem Grupy Interia.pl.

 • Poniedziałek, 3 sierpnia
  Grupa Bauer Media przejmuje Rankomat.pl. Spółka wejdzie w skład Grupy Interia.pl.

  Grupa Bauer Media kupiła 100% akcji spółki Rankomat.pl S.A. - właściciela największej w Polsce porównywarki ubezpieczeniowej. Spółka, której prezesem jest Michał Laskowski, wejdzie w skład Grupy Interia.pl, zarządzanej przez Artura Potockiego.