Informacje prasowe

 • Środa, 8 kwietnia
  Promocyjni.pl – trzecie urodziny

  Serwis Promocyjni.pl, należący do Grupy Interia.pl, skończył trzy lata. W tym czasie rozwinął się ze skromnego start-upu – agregatora gazetek promocyjnych - w prężnie działający serwis informujący o promocjach i okazjach w wielu sieciach handlowych. Czwarty rok swojego funkcjonowania zespół serwisu zaczyna działaniami nakierowanymi na stworzenie horyzontalnej sieci reklamowej, u której podstaw leży właśnie serwis gazetkowy.

 • Wtorek, 7 kwietnia
  Widzew Łódź wygrywa piłkarski plebiscyt w Interii

  Użytkownicy Interii wybrali najbardziej popularną drużynę piłkarską w Polsce. Zwycięzcą plebiscytu okazał się Widzew Łódź, na podium stanęła także Wisła Kraków oraz Ruch Chorzów. W ankiecie oddano prawie 120 tysięcy głosów.

 • Poniedziałek, 30 marca
  Muzyka.interia.pl w nowej odsłonie

  Responsywność, przyjazny dla użytkownika wygląd artykułu oraz nowe galerie - to najważniejsze zmiany w serwisie muzyka.interia.pl.

 • Poniedziałek, 2 marca
  Użytkownicy Interii i RMF wybierają najpopularniejszy klub piłkarski

  Interia i RMF zapraszają wszystkich kibiców do stworzenie mapy popularności klubów piłkarskich. Głosowanie na ulubioną drużynę odbywa się poprzez ankietę umieszczoną na stronie www.mapakibicow.pl oraz w serwisie sport.interia.pl.

 • Czwartek, 19 lutego
  Interia prezentuje nową ofertą hostingową – Strefa.pl

  Strefa.pl oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i rozbudowane pakiety usług dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.