Informacje prasowe

 • Czwartek, 19 lutego
  Interia prezentuje nową ofertą hostingową – Strefa.pl

  Strefa.pl oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i rozbudowane pakiety usług dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

 • Środa, 11 lutego
  15-ste urodziny Interii

  Na przestrzeni lat, portal zmieniał się wielokrotnie, zarówno w zakresie identyfikacji wizualnej jak i oferty dla internautów. Obecnie Interia jest trzecim portalem w Polsce, a swoje 15-lecie świętuje już z nowym logo, stroną główną, a także akcją specjalną dla użytkowników.

 • Środa, 4 lutego
  Dziki język w dzikim kraju

  Użytkownicy Interii wybierają najbardziej dziką wypowiedź polityka ad 2014. Spośród wszystkich propozycji oryginalnych i szokujących komentarzy wybrańców narodu, internauci wskażą ten najbardziej zapadający w pamięć. Wśród biorących udział w zabawie rozlosowane zostaną nagrody.

 • Środa, 14 stycznia
  Interia współpracuje ze Scoopshot.com

  Interia nawiązała współpracę z jedną z najpopularniejszych na świecie internetowych agencji fotograficznych – Scoopshot.com. Dzięki współpracy użytkownicy serwisu otrzymują wynagrodzenie za zdjęcia opublikowane w portalu. To pierwsza stała umowa dużego polskiego wydawcy internetowego z dostawcą oferującym zdjęcia użytkowników urządzeń mobilnych.

 • Środa, 14 stycznia
  Interia i RMF FM ogłaszają plebiscyt na „Sportowca 2014 Roku”

  Polscy mistrzowie walczą o tytuł „Sportowca 2014 Roku” w plebiscycie portalu Interia i radia RMF FM. Znane osobistości polskiego sportu typują swoich faworytów. Stoch? Wlazły? Włodarczyk? Kto zostanie Sportowcem Roku – zdecydują internauci i słuchacze biorący udział w głosowaniu, które potrwa do 19 stycznia 2015 roku. Dla głosujących przygotowano nagrody.