Informacje prasowe

 • Wtorek, 16 grudnia
  Kampania Semahead wśród laureatów Webstarfestival 2014

  Kampania Szlachetnej Paczki, którą w sferze działań online wspierała agencja Semahead, znalazła się w gronie laureatów konkursu Webstarfestival 2014 i otrzymała nagrodę w kategorii "Webstar Creative: Zintegrowana kampania marketingowa". Projekt został najwyżej oceniony pośród wszystkich prac w grupie, otrzymując tytuł "Grand Webstar Creative" - dla najlepszych kampanii i kreacji w internecie.

 • Wtorek, 16 grudnia
  Smaker.pl z aplikacją mobilną na święta

  Jeden z największych serwisów kulinarnych w Polsce udostępnia miłośnikom gotowania bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne, dzięki której w szybki i wygodny sposób mogą oni przeglądać tysiące przepisów znajdujących się w bazie Smaker.pl.

 • Poniedziałek, 15 grudnia
  Interia wspólnie z WOŚP zachęca Polaków do pomagania

  Interia już od trzech lat wspiera fundację Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy w jej działaniach statutowych, prowadzonych na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci w polskich szpitalach oraz godnej opieki medycznej seniorów. Począwszy od 15 grudnia 2014 r. za pomocą specjalnej strony – pomagam.interia.pl, internauci będą mogli włączyć się do ogólnopolskiej zbiórki pieniędzy, a na stronie wosp.interia.pl uzyskają dodatkowe informacje na temat wielkiego finału, który odbędzie się 11 stycznia 2015 r.

 • Poniedziałek, 8 grudnia
  Zmiana w rankingu wydawców internetowych- Interia wyprzedza Gazeta.pl

  W zestawieniu największych grup portalowych w Polsce - pod względem liczby internautów - Grupa Interia awansowała na trzecią pozycję wśród portali informacyjnych (12,3 mln RU), wyprzedzając Grupę Gazeta.pl o prawie 600 tys. RU. Większą liczbę odwiedzających miała nowa strona główna portalu, jak i cała domena Interia.pl.

 • Poniedziałek, 1 grudnia
  Interia z informacjami pogodowymi dla narciarzy

  Wraz z rozpoczynającym się sezonem narciarskim w Polsce serwis Pogoda.Interia.pl został rozbudowany o nową kategorię tematyczną przydatną wszystkim miłośnikom białego szaleństwa. Na specjalnej podstronie „Dla narciarzy” (widocznej w menu głównym serwisu) odnaleźć można szczegółowe informacje na temat warunków pogodowych i pokrywy śnieżnej w ponad 1000 ośrodków narciarskich w całej Europie, w tym również Polsce.