Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 27 października
  Interia codziennie z innym logo – Ciekawy?

  Po niedawnej zmianie wizerunku Interia decyduje się na kolejne odważne modyfikacje swojego znaku firmowego. Począwszy od 28 października 2014 r. na stronie głównej portalu codziennie zawiśnie inna wersja logo. Charakterystyczne liternictwo znaku firmowego stanie się zasłoną, a pod nią każdego dnia znajdzie się inne zdjęcie obrazujące wydarzenia związane z danym dniem.

 • Wtorek, 21 października
  Serwisy kulinarne rosną na potęgę

  Zgodnie z ostatnimi wynikami badań Megapanel PBI/Gemius serwisy kulinarne należące do Grupy Bauer Media istotnie zwiększyły swoją przewagę względem konkurencji. W ciągu ostatniego roku liczba użytkowników serwisu Smaker.pl (Interia) wzrosła o blisko 72% a serwisu Durszlak.pl (należący do Phoenix Press) aż o 250%.

 • Poniedziałek, 20 października
  Sylwia Wystub odpowiada za bezpieczeństwo w Interii

  Od października tego roku funkcję Dyrektora ds. Bezpieczeństwa w Grupie Interia pełni Sylwia Wystub, która zastąpiła na tym stanowisku Roberta Pająka. Wystub nadzoruje bezpieczeństwo przetwarzania informacji w grupie, a w szczególności bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników usług pocztowych.

 • Czwartek, 16 października
  Rafał Ziemkiewicz wraca z felietonami do Interii

  Po krótkiej przerwie Rafał Ziemkiewicz wraca ze stałymi felietonami do Interii. Cieszącą się popularnością w portalu autorską rubrykę Ziemkiewicz prowadził od 2005 r., będąc jednym z kilku dziennikarzy, zaangażowanych w oryginalny opiniotwórczy projekt serwisu Fakty. Pierwszy po krótkiej przerwie nowy felieton Ziemkiewicza pojawi się na stronach portalu już w najbliższy piątek, 17 października.

 • Środa, 8 października
  Strona główna Interii najszybciej ładującą się stroną wśród portali

  Jak podał serwis hostersi.pl nowa strona główna portalu Interia jest jedną z najszybciej ładujących się stron głównych pośród polskich portali horyzontalnych. W rankingu najszybciej działających serwisów internetowych w Polsce znalazły się również Wikipedia.org, Facebook.com, Gratka. Natomiast nowa strona Wirtualnej Polski zanotowała najgorsze, ostatnie miejsce.