Informacje prasowe

 • Czwartek, 17 października
  Poczta Interia z okrągłym jubileuszem

  Dokładnie 18 października 1999 roku, na kilka miesięcy przed uruchomieniem portalu Interia, swoją premierę miała strona Poczta.fm. To za jej pośrednictwem polscy internauci zakładali swoje pierwsze skrzynki mailowe. Dziś poczta w Interii to około 3 miliony kont mailowych. Z okazji okrągłego jubileuszu Poczta Interia przygotowała dla swoich użytkowników promocje na usługi premium.

 • Środa, 2 października
  Dorota Bugajska-Marzec Zastępcą Szefa Wydawców Strony Głównej Interii

  Z początkiem października Dorota Bugajska-Marzec objęła stanowisko Zastępcy Szefa Wydawców SG portalu Interia.

 • Środa, 25 września
  Wirtualny znaczy realny – akcja edukacyjna Interii i NASK

  Właśnie wystartowała kampania edukacyjna pt. „Wirtualny znaczy realny” prowadzona przez portal Interia, której partneruje państwowy instytut badawczy NASK. W ramach akcji, zaplanowanej na kilka miesięcy, Interia opisze nowe zjawiska, które pojawiły się wraz z rozwojem internetu: zagrożenia w sieci i cyberbezpieczeństwo, wykluczenie cyfrowe, dezinformacja oraz hejt. Choć pojęcia opisują zdarzenia internetowe, kampania ma zwrócić uwagę na fakt, że ich skutki często mają odzwierciedlenie w świecie realnym.

 • Środa, 28 sierpnia
  „Zbrodnia bez kary” - wspólna akcja Deutsche Welle, Interii i Wirtualnej Polski

  W przededniu 80. rocznicy napaści nazistowskich Niemiec na Polskę ruszy cykl reportaży, poświęcony hitlerowskim zbrodniarzom, którzy uniknęli odpowiedzialności za popełnione przestępstwa – oraz ich ofiarom. W ramach przygotowanej wspólnie w Polsce i w Niemczech akcji „Zbrodnia bez kary” dziennikarze Deutsche Welle, Wirtualnej Polski oraz Interii dotarli do rodzin oprawców oraz ich ofiar i sprawdzili, jak potoczyły się ich losy.

 • Piątek, 23 sierpnia
  Interia partnerem Verva Street Racing

  Już w najbliższą sobotę rozpocznie się festiwal motoryzacyjny Verva Street Racing. Internetowym partnerem eventu została Interia, która będzie współtworzyć studio wideo i nadawać relacje z wydarzenia.