Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 10 lutego
  Interia codziennie od 20 lat

  Jutro, czyli 11 lutego 2020 roku, Interia obchodzi swoje okrągłe urodziny. Dokładnie dwadzieścia lat temu uchwałą zarządu spółki powołano do życia portal, który dziś odwiedzają miliony internautów.

 • Wtorek, 21 stycznia
  Interia z nowym serwisem ekonomicznym

  Interia udostępniła nowy i rozbudowany serwis ekonomiczny (Biznes.interia.pl). Nad rozwojem segmentu biznesowego w portalu pracują obecnie dwa zespoły dziennikarskie – w Warszawie i Krakowie. W tym roku planowane jest dalsze zwiększanie udziału treści własnych, w tym wideo, a Interia jak dotąd będzie szeroko relacjonować najważniejsze wydarzenia ekonomiczne w kraju i za granicą.

 • Wtorek, 14 stycznia
  Zmiany w Zarządzie Mobiem Polska - Michał Giera nowym prezesem

  Z początkiem stycznia br. Michał Giera stanął na czele Mobiem Polska (Grupa Interia.pl), zastępując Norberta Kowalskiego na stanowisku prezesa zarządu. Nowy lider agencji marketingu mobilnego w Polsce będzie odpowiadał m.in. za poszerzenie portfolio, wzmocnienie obecnych produktów i zasobów osobowych, a także – za rozwój unikalnych kompetencji oraz umocnienie pozycji firmy na rynku.

 • Poniedziałek, 13 stycznia
  Ruszała kampania reklamowa nowego serwisu i aplikacji Ding.pl

  10 stycznia br. roku ruszyła kampania promująca serwis internetowy i aplikację Ding, czyli nowe narzędzie agregujące gazetki reklamowe sieci handlowych działających w Polsce. Kampania pod hasłem „Masz Ding do zakupów” potrwa do końca lutego.

 • Poniedziałek, 30 grudnia
  Noworoczne orędzie najważniejszego prezesa tylko w Interii

  Już w sylwestra użytkownicy Interii będą mogli wysłuchać noworocznego orędzia prezesa Jarosława – głównego bohatera serialu komediowego Ucho Prezesa. Interia ma wyłączność na publikację orędzia w interncie.