Informacje prasowe

 • Wtorek, 1 lutego
  Marcin Makowski Dyrektorem Serwisów Informacyjnych w Grupie Interia

  Marcin Makowski obejmie w Interii stanowisko Dyrektora Serwisów Informacyjnych. Wcześniej przez ponad 10 lat pracował m.in. w Onecie i Wirtualnej Polsce. Jest to kolejny głośny transfer do Interii. W ostatnim czasie do portalu dołączyli m.in. Daniel Bednarek i Przemysław Białkowski.

 • Czwartek, 27 stycznia
  Mental dzieci i młodzieży bez tabu. Startuje akcja Interii #niechzobaczą i #niechusłyszą

  Hejt, brak samoakceptacji, depresja i uzależnienia. Pandemia i nauka zdalna wiążą się z ogromnym kosztem psychicznym dla młodych Polaków. Interia w swojej akcji zwraca uwagę na ten problem i zachęca do korzystania z telefonów zaufania. Eksperci i gwiazdy, w tym Kuba Błaszczykowski i Janusz Chabior, w szczerych rozmowach o zdrowiu psychicznym uświadamiają, przekazują wiedzę i dzielą się własnymi doświadczeniami. Z akcją Interii związana jest także premiera serialu „Mental” w Polsat Box Go.

 • Poniedziałek, 10 stycznia
  Media coraz częściej powołują się na Interię. Rekordowy wynik cytowań

  Interia awansowała w grudniu na 4. miejsce w rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. W tym czasie inne redakcje powoływały się na Interię prawie 2600 razy. Jest to największa liczba cytowań w historii portalu. Interia wyprzedziła m.in. Rzeczpospolitą, TVN24, Radio Zet i Gazetę Wyborczą.

 • Środa, 22 grudnia
  Geekweek (Grupa Interia) rozpoczyna współpracę z influencerami i powiększa zespół

  Geekweek stawia na osobowości Internetu. Katarzyna Siuzdak (Science Mission) i Marcin Nowak (Motyl i Globus) wyjaśnią użytkownikom serwisu tajemnice przyrody oraz podzielą się z nimi naukowymi ciekawostkami. Do zespołu Geekweeka dołączyli także doświadczeni dziennikarze Robert Bernatowicz i Łukasz Malina.

 • Czwartek, 16 grudnia
  Jan-Krzysztof Duda Asem Sportu Interii

  Szach-mat. Jan-Krzysztof Duda udowodnił, że szachy w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Arcymistrz zdobył tytuł Asa Sportu w Plebiscycie Interii. W drodze po zwycięstwo pokonał w bezpośrednich pojedynkach m.in. Roberta Lewandowskiego, Kamila Stocha i Anitę Włodarczyk, która zajęła drugie miejsce.