Informacje prasowe

 • Wtorek, 9 lipca
  Interia umożliwia opłacanie rachunków ze skrzynki mailowej

  Usługa Interia Rachunki to bezpieczne i wygodne regulowanie własnych zobowiązań z poziomu skrzynki mailowej. Funkcjonalność została wdrożona dla wszystkich użytkowników otrzymujących e-faktury na skrzynki w Interii.

 • Czwartek, 13 czerwca
  Czwarta edycja plebiscytu MotoAs Interii rozstrzygnięta

  Styl, Moc, Klasa, Rozsądek, Miasto, Na każdą drogę, Do pracy, Legenda, Eco, a w tym roku po raz pierwszy także Tech, to kategorie, w których zgłoszono ponad sto modeli aż 26 marek do tytułu MotoAs Interii 2019. Już po raz czwarty zwycięzców w plebiscycie serwisu Motoryzacja.interia.pl wskazali jego czytelnicy - przede wszystkim kierowcy.

 • Wtorek, 11 czerwca
  AdRetail w technologicznym partnerstwie z Roq.ad

  Roq.ad, niezależny dostawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu probabilistycznych identyfikacji użytkowników cross-device, nawiązał partnerstwo technologiczne i sprzedażowe z Grupą Interia.pl.

 • Poniedziałek, 27 maja
  Izabela Rak laureatką konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”

  Reportaż „Samotność Adam” Izabeli Rak, wyemitowany w magazynie UWAGA, zyskał największe uznanie jurorów w drugiej edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”, organizowanego przez portal Interia. Cztery wyróżnienia powędrowały w ręce dziennikarzy Wirtualnej Polski, Onetu, Wysokich Obcasów oraz portalu Deon.pl.

 • Czwartek, 16 maja
  Plebiscyt Stylowy Kosmetyk 2018 rozstrzygnięty

  15 maja 2019 w warszawskim hotelu Regent obyła się gala plebiscytu Stylowy Kosmetyk Roku 2018. Redakcja serwisu Styl.pl po raz ósmy przyznała nagrody dla najlepszych produktów dostępnych na polskim rynku.