Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 9 listopada
  Wirtualny Festiwal Niepodległa także w Interii

  Z okazji Święta Niepodległości w Interii powstał raport specjalny o tytule „Niepodległa. Drogi do wolności”, w którym znajdą się materiały przygotowane zarówno przez redakcję, jak i treści dostarczone przez organizatora festiwalu – Biuro Programu „Niepodległa”.

 • Piątek, 6 listopada
  Grupa Interia.pl rozpoczyna współpracę medialną z Polską Ligą Siatkówki

  Współpracą patronacką zostały objęte rozgrywki: PlusLigi (Liga Mistrzów Świata), TAURON Ligi (najwyższa klasa rozgrywkowa kobiet) i TAURON 1. Ligi (zaplecze PlusLigi).

 • Poniedziałek, 2 listopada
  Dariusz Ostafiński w serwisie Sport Interia

  Jeden z najbardziej znanych i cenionych dziennikarzy sportowych specjalizujących się w żużlu - Dariusz Ostafiński – z początkiem listopada przeszedł z Wirtualnej Polski do Interii. Wraz z Dariuszem Ostafińskim w listopadzie zespół serwisu Sport Interia zasiliło dodatkowo sześciu dziennikarzy.

 • Czwartek, 22 października
  Nowa wersja aplikacji Interia Sport na urządzenia z Androidem już dostępna

  Do sklepu Google Play trafiła właśnie nowa wersja sportowej aplikacji mobilnej Grupy Interia. W aktualizacji zadbano o odświeżony layout, nowy układ treści, jeszcze więcej ciekawych artykułów oraz relacji z wydarzeń sportowych (w tym materiałów wideo), a także wdrożono dodatkowe funkcjonalności, ułatwiające korzystanie z aplikacji jak tryb ciemny oraz „Czytaj artykuł” – dodatki znane z flagowej aplikacji Interia.

 • Czwartek, 8 października
  Redakcje sportowe Polsatu oraz Interii łączą siły

  Dziennikarze, komentatorzy i eksperci Polsatu Sport rozpoczynają stałą współpracę z redakcją sportową portalu Interia. To pierwszy etap rozwoju serwisu, który na równi z informacjami stawia na analizy, komentarze i unikalne materiały wideo Grupy Polsat.