Informacje prasowe

 • Wtorek, 23 marca
  Interia realizuje kolejny eko-projekt

  Dziś w serwisie ekologicznym Zielona, należącym do portalu Interia, rusza nowa akcja edukacyjna „Eko-sprawdzian”. Przez miesiąc na łamach serwisu zostanie opublikowanych łącznie trzynaście quizów z pytaniami dotyczącymi różnych zagadnień ekologicznych.

 • Czwartek, 18 marca
  Interia z IV edycją konkursu dla dziennikarzy “Człowiek z pasją”. Zgłoszenia do 31 marca

  Ogłoszono czwartą, rozszerzoną edycję konkursu “Człowiek z pasją. Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”. W tym roku jury przyzna nie tylko nagrodę główną w wysokości 7 tys. zł, ale również wybierze najlepszy materiał w nowej ekologicznej kategorii. Organizatorem plebiscytu jest Interia.

 • Czwartek, 11 marca
  „Śniadanie w Polsat News i Interii” już od najbliższej niedzieli o 10:00

  Cotygodniowe spotkanie Piotra Witwickiego z najważniejszymi politykami w Polsce w każdą niedzielę o 10:00 również na Interia.pl. Program będzie można oglądać na żywo zarówno w telewizji na antenie Polsat News, jak i w Internecie na stronie głównej portalu Interia. Program zmienia nazwę na „Śniadanie w Polsat News i Interii”.

 • Środa, 10 marca
  Pomponik.pl z nową stroną główną

  Do sieci trafiła właśnie nowa wersja strony głównej serwisu Pomponik.pl. Zmiany w layoucie zwiększają przejrzystość serwisu oraz pozwalają na lepszą ekspozycję treści i ułatwiają nawigację. Nową stronę główną zyskała również mobilna wersja Pomponika.

 • Piątek, 5 marca
  Polsat News i Wydarzenia Interii łączą siły – powstaje wspólny newsroom obydwu redakcji

  W ramach trwającego procesu integracji Interii z Grupą Polsat powstaje jeden wspólny newsroom dla Polsatnews.pl i Wydarzeń Interii. Decyzja ma na celu wzmocnienie pozycji obydwu portali, jako najważniejszych i najbardziej obiektywnych źródeł informacji w polskim internecie.