Informacje prasowe

 • Środa, 3 września
  Interia w nowej odsłonie!

  Niebawem internautom zaprezentowana zostanie nowa identyfikacja wizualna firmy, w ramach której nowy znak marki zyska otwartą formę i wyraziste liternictwo. Nową Interię będzie cechować odważne podejście do znaku firmowego oraz rozbudowana paleta kolorystyczna wykorzystywana w identyfikacji wizualnej marki. Zmienione logo ma stanowić odbicie nowoczesności i wiarygodności portalu.

 • Poniedziałek, 1 września
  Interia ogłasza konkurs na Top Model Internetu

  1 września 2014 r. na stronie TopModel.Interia.pl ruszył nabór do konkursu na Top Model Internetu organizowanego przez portal Interia przy współpracy z telewizją TVN i serwisem MaxModels.pl. Uczestnicy mogą rywalizować nie tylko o sam tytuł, ale również o występ w finałowym odcinku programu Top Model, który zostanie wyemitowany w telewizji TVN w listopadzie tego roku.

 • Piątek, 29 sierpnia
  Interia tworzy sieć reklamy kobiecej premium AdStyle Network

  Grupa Interia przygotowuje ofertę premium dla reklamodawców zainteresowanych tematyką kobiecą. Sieć AdStyle Network rozpocznie działanie we wrześniu. W skład sieci wejdą luksusowe serwisy STYL.pl i GRAZIA.pl, parentingowy MamDziecko.pl, poradnikowe: Kobieta.Interia.pl, Tipy.pl, Maxmodels.pl, serwisy kulinarne: Smaker.pl, Durszlak.pl oraz wnętrzarska Deccoria.pl. Nowym zespołem pokieruje Dorota Kapturowska.

 • Środa, 27 sierpnia
  Warsztaty muzyczne w serwisie Muzyka.Interia.pl

  Dla wszystkich osób, którym w duszy gra muzyka, portal Interia wspólnie z Fundacją „Czas na Muzykę” przygotował cykl warsztatów muzycznych on-line prowadzonych przez znakomitych muzyków. Lekcje rozpoczną się 25 sierpnia 2014 r. na stronach serwisu Muzyka.Interia.pl.

 • Środa, 13 sierpnia
  Kulinarna playlista tylko w serwisie Smaker.pl

  Smaker.pl – jeden z najpopularniejszych serwisów kulinarnych w Polsce, do tej pory znany z bogatej bazy przepisów użytkowników i artykułów redakcyjnych na temat zdrowego odżywiania oraz stylu życia – wprowadza zupełnie nową funkcjonalność. Teraz będzie w nim można znaleźć także filmy kulinarne vlogerów znanych z YouTube.com. To pierwsza taka funkcjonalność wśród serwisów z kategorii „kuchnia i gotowanie”.