Informacje prasowe

 • Piątek, 13 czerwca
  Interia Fakty na platformie Windows 8 (8.1)

  Interia udostępnił aplikację Interia Fakty na platformie Windows 8 (8.1), dostępnej również na urządzeniach przenośnych. Z aplikacji korzystają już użytkownicy systemów operacyjnych Android, iOS, FireFox OS oraz Windows Phone. To jedna z najczęściej pobieranych aplikacji newsowych wśród użytkowników urządzeń mobilnych.

 • Środa, 11 czerwca
  Mundialowy Przewodnik Serwisu Smaker.pl

  W jednym miejscu kibicie znajdą odnośniki do opisów poszczególnych drużyn, najnowszych plotek na temat gwiazd futbolu czy kalendarza rozgrywek piłkarskich. Mogą również przeczytać poradnik: "Jak przeżyć mundial po męsku", a także przeglądnąć najlepsze przepisy na proste i szybkie przekąski na wieczór.

 • Poniedziałek, 2 czerwca
  Grupa Interia.pl liderem w kategorii „kuchnia i gotowanie”

  W marcowym rankingu Megapanel PBI/Gemius serwisy należące do Grupy Interia to radość tworzenia i radość dzielenia się z innymi zajęły pierwszą pozycję w kategorii „kuchnia i gotowanie”, osiągając wynik ponad 2,1 mln użytkowników (RU) miesięcznie. Jest to najlepszy wynik w kategorii serwisów kulinarnych, o ponad 400 tys. RU lepszy od kolejnego miejsca w rankingu. Tym samym Grupa zanotowała ponad 154-procentowy wzrost oglądalności w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym. Prowadzenie w kategorii kulinarnej dotyczy nie tylko liczby osób odwiedzających strony, ale także generowanych na nich odsłon (również mobilnych) oraz czasu spędzonego w serwisach.