Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 25 października
  Grupa Interia wspiera osoby onkologiczne. Rusza projekt „O raku bez strachu”

  26 października wystartuje interaktywny projekt „O raku bez strachu” serwisu Kobieta Interia. Będzie on współtworzony przez użytkowniczki portalu, które wpłyną m.in. na dobór tematów poruszanych przez redakcję. W ramach akcji otrzymają one także możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi choroby nowotworowej.

 • Czwartek, 21 października
  Ruszyła nowa strona główna Interii

  Użytkownicy mogą już korzystać z nowej strony głównej Interii. Jest ona wygodna, szybka i intuicyjna w obsłudze. Portal postawił na nowoczesne prezentowanie newsów i bogactwo multimedialnych treści z Polski i ze świata.

 • Wtorek, 19 października
  Dogrywka „Śniadania Rymanowskiego” tylko w Interii

  Od 17 października w Interii jeszcze więcej „Śniadania Rymanowskiego”. Dłuższe wydanie programu jest dostępne tylko dla użytkowników portalu. Mogą oni je obejrzeć w każdą niedzielę o godz. 11:00 po zakończeniu części telewizyjnej.

 • Środa, 6 października
  Fuzja 3 serwisów w Grupie Interia. Rusza nowy Geekweek

  6 października wystartował serwis Geekweek (Grupa Interia) w nowej odsłonie. Jest on efektem fuzji serwisów Nowe Technologie Interia, Menway oraz Geekweek. Użytkownicy znajdą w nim materiały dotyczące nowych technologii, nauki, lifestyle’u czy podróży.

 • Wtorek, 5 października
  Więcej „Gościa Wydarzeń” w Interii

  Od 4 października, „Gość Wydarzeń” będzie emitowany dłużej na stronie głównej Interii. Dodatkowe pytania i odpowiedzi w rozmowie tylko dla użytkowników portalu.