Informacje prasowe

Kevin sam w domu – transmisja w Interii

Środa, 23 grudnia 2020 (15:19)

W czwartek 24 grudnia 2020 roku o 20:00 na stronie głównej Interii będzie można obejrzeć film „Kevin sam w domu”. Komedia zostanie wyemitowana w formie transmisji anteny Telewizji Polsat.

Zdjęcie

Kevin sam w domu w Interii /interia /INTERIA.PL
Kevin sam w domu w Interii
/interia /INTERIA.PL

Film "Kevin sam w domu" jest emitowany przez Telewizję Polsat od wielu lat. Produkcję za każdym razem ogląda kilka milionów widzów. W tym roku film "Kevin sam w domu" będzie można obejrzeć nie tylko na antenie Polsatu, ale także na stronie głównej portalu Interia.

Komedia familijna, która stała się przebojem kinowym na całym świecie, do dziś cieszy się sympatią i zainteresowaniem widzów. Fabuła opowiada o rodzinie McAllisterów, która na Święta Bożego Narodzenia wybiera się do Francji. Członkowie rodziny, spiesząc się na samolot, w wyniku zamieszania przed wyjazdem zapominają zabrać ze sobą Kevina (w tej roli Macaulay Culkin). Ośmioletni chłopiec zostaje sam w domu, a w dodatku musi zupełnie sam poradzić sobie z włamywaczami.

Już w premierowy weekend film zyskał ogromną popularność, ostatecznie zarabiając na całym świecie blisko pół miliarda dolarów. Produkcja przyniosła sławę zarówno odtwórcy głównej roli, jak i reżyserowi filmu.

Według Mediapanelu w listopadzie 2020 roku strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały 19,73 mln realnych użytkowników i 1,76 mld odsłon.