Serwisy Interii

 • Trzymamy rękę na pulsie dnia – dla naszych użytkowników codziennie opisujemy najważniejsze fakty i przytaczamy najciekawsze komentarze dotyczące bieżących wydarzeń. Naszą dewizą jest informować – w zgiełku opinii i perswazji, stawiamy na czyste fakty. Tak jak nasi użytkownicy jesteśmy ciekawi świata.
 • Aktualności gospodarcze i ekonomiczne z kraju i zagranicy w nowoczesnym serwisie biznesowym, posegregowane według kategorii: Giełdy, Waluty, Praca, Firma, Nieruchomości, Budownictwo, Podatki, Media. Czytelnicy znajdą tutaj informacje o bieżących kursach walut, cenach surowców, nowości z rynku nieruchomości, aktualne wskaźniki rynkowe, a także ceny akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (w tym z rynku NewConnect), jak również z wybranych giełd zagranicznych. Piszemy o kredytach hipotecznych, podatkach i ubezpieczeniach. Analizujemy, komentujemy i zbieramy w jednym miejscu najważniejsze wydarzenia gospodarcze w kraju, publikując artykuły z dziedziny makro- i mikroekonomii, komentarze rynkowe oraz opinie ekspertów. Wszystko, o czym warto wiedzieć w biznesie – zebrane na Biznes.Interia.pl
 • Aktualności ze świata sportu. Informacje o nadchodzących wydarzeniach sportowych, wyniki rozgrywek piłkarskich, turniejów i zawodów w najważniejszych dyscyplinach: siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, kolarstwie, hokeju, tenisie, żużlu, pływaniu, wyścigach rajdowych oraz innych sportach letnich i zimowych. Informacje zawarte w serwisie zainteresują również zwolenników współczesnych sztuk walki oraz rajdów Formuły 1. Redakcja przygotowała także ciekawe felietony, analizy, rozbudowane galerie zdjęć, bramki wideo i wyniki na żywo.
 • Zawsze aktualna prognoza pogody dla Polski, Europy i całego świata. Długoterminowa prognoza dla kraju. Prognozy dla poszczególnych regionów i miast w Polsce. Mapy pogodowe: temperatura, ciśnienie, opady.
 • Aktualności ze świata nowych technologii zebrane w formie ciekawych artykułów, porad i komentarzy rynkowych. Informacje na temat nowych rozwiązań technicznych – urządzeń, gadżetów elektronicznych i oprogramowania, a także raporty specjalne o kosmosie, militariach i medycynie przyszłości. Użytkownik odnajdzie tu również opisy popularnych platform mobilnych, telefonów komórkowych i stacjonarnych, nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Redakcja przygotowała też ciekawe informacje ze świata fotografii oraz audio-wideo. Serwis przeznaczony jest nie tylko dla amatorów nowych technologii, ale również dla osób prowadzących biznes i szukających nowości technologicznych przydatnych w prowadzeniu własnej firmy. Nowe Technologie.Interia.pl to przegląd prasy komputerowej, testy sprzętu i oprogramowania, raporty rynkowe, a także pojedynki pomiędzy najlepszymi graczami rynkowymi. W serwisie ogłaszane są top 10 bezpłatnych aplikacji oraz nowe gry dostępne na urządzeniach mobilnych.
 • Codziennie nowinki ze świata motoryzacji. Najlepsze wiadomości dla fanów czterech kółek i dwuśladów. Informacje z dziedziny bezpieczeństwa, zasad ruchu drogowego, relacje z imprez sportowych, rajdów, zawodów w sportach motorowych. Rzetelne i drobiazgowe testy nowych samochodów, opinie oraz plebiscyty. Informacje i porady dla właścicieli samochodów używanych. Serwis Motoryzacja.Interia.pl to połączenie pasji do samochodów, głębokiej wiedzy o rynku i doskonałej jakości zdjęć – wszystko podane w lekkiej i przystępnej formie.
 • Nowa Historia jest projektem tworzonym wraz z historykami, naukowcami i badaczami najnowszych dziejów Polski. Redakcja tworząca ten serwis współpracuje również instytucjami publicznym i organizacjami pozarządowymi, których celem jest pielęgnowanie pamięci o przeszłości naszego kraju. Celem serwisu jest edukowanie społeczeństwa dla lepszego zrozumienia współczesnej Polski. W serwisie udostępnione zostały bogate zbiory dokumentów i archiwów związanych z walką o niepodległość, ze staraniami nad jej utrzymaniem, jak też z codziennym życiem ludzi w burzliwych czasach XX i XXI wieku.
 • Każdego dnia porcja wiadomości dla kobiet: diety, uroda, seks, moda, zdrowie kobiety. Ciekawe artykuły i porady dla płci pięknej. W serwisie zamieszczane są listy od czytelników, a także niesamowite zdjęcia. Wywiady z gwiazdami filmu i sceny muzycznej. Informacje na temat zdrowia, urody, porady zdrowotne dla kobiet dojrzałych oraz artykuły dotyczące domu i kuchni. To również najświeższe informacje z rynku mody– trendy na nadchodzący sezon, informacje o osobowościach światowego designu i mody. Użytkowniczki mogą sprawdzić na stronie zarówno swój aktualny horoskop, jak i okazje zakupowe, czyli różne produkty dla kobiet w korzystnych cenach.
 • Forma i styl prawdziwego mężczyzny. Erotyka, seks i związki, aktywność fizyczna, trochę adrenaliny, czyli wszystko, czego potrzebuje do szczęścia prawdziwy facet. W serwisie znalazły się informacje na temat gadżetów dla mężczyzn, porady, jak być zadbanym mężczyzną, artykuły na tematy interesujące płeć męską.
 • Serwis poświęcony muzyce rozrywkowej. Strona zawiera teledyski, wywiady z gwiazdami, zapowiedzi i recenzje płyt oraz aktualności z rynku muzycznego. Spis koncertów w kraju i za granicą, listy przebojów, forum, a także konkursy dla prawdziwych fanów muzyki. W serwisie użytkownik znajdzie ciekawe wywiady z gwiazdami i najnowsze teledyski. Pop, rock, metal, hip-hop, alternatywa – wszystkie gatunki muzyki w jednym miejscu. Muzyka.Interia.pl zapewnia relacje z koncertów i największych festiwali muzycznych. To również kompendium wiedzy o muzyce – listy przebojów, baza płyt i artystów, kalendarium wydarzeń muzycznych.
 • Serwis Film.Interia.pl to szeroka baza wiedzy dla fanów kinematografii. Aktualności ze świata filmu i telewizji, najświeższy repertuar kin, zwiastuny najnowszych produkcji kinowych, recenzje, baza filmów i aktorów, zapowiedzi kinowe i na DVD. W serwisie filmowym można zobaczyć ciekawe wywiady z gwiazdami szklanego ekranu, przeczytać najnowsze plotki ze świata show-biznesu, przejrzeć galerie zdjęć z ostatnich wydarzeń filmowych. Dostępne są tu również relacje z najważniejszych festiwali i gal filmowych świata, program TV oraz konkursy.
 • Darmowe forum dyskusyjne w sieci. Ciekawe tematy i ożywione rozmowy. Całość forum została podzielona na różne kategorie, takie jak: uczucia, seks, porady, polityka, religia, hydepark, kultura, turystyka, lokalne, biznes, zadania. Dodatkowo każdy serwis Interii ma własną kategorię tematyczną. I tak w serwisie znajdziemy grupy tematyczne: motoryzacja, nowe technologie, fakty, facet, kobieta, sport i gry. Poszczególne fora i kategorie składają się z wątków tematycznych i postów (komentarzy). Aktywność jest nagradzana dzięki systemowi premiowemu, w ramach którego użytkownicy mogą zdobyć nagrody. Forum.Interia.pl jako pierwszy serwis tego typu wprowadził dla użytkowników możliwość wyróżniania na liście tematów kolorem. To najlepszy serwis do wymiany poglądów i wyrażania własnej opinii w sieci.
 • Pierwsza polska telewizja internetowa grana na żywo. Bez cenzury, interaktywnie i na ostro – gwarantowane wiele wrażeń, emocji i zabawy. W ramówce dobra muzyka, sport, film, rozmowy i wywiady, podróże, humor oraz konkursy z nagrodami. Interia.tv to rozrywka, świat widziany kobiecym i męskim okiem, a także bajki i filmy dla najmłodszych.
 • Serwis zawiera ponad 680 tys. tekstów oraz tłumaczeń piosenek, zarówno artystów polskich, jak i zagranicznych, aktualnych i dawnych. Umożliwia każdemu internaucie dodawanie własnych materiałów i przekładów.
 • To miejsce, gdzie można spotkać się z innymi ludźmi, poplotkować, dowiedzieć się czegoś nowego albo po prostu pogadać na interesujące tematy. Dzięki CZATerii użytkownik może flirtować on-line i umawiać się na randki. To również miejsce do prowadzenia dyskusji, wymiany opinii i poglądów, poznawania nowych osób i nawiązywania ciekawych znajomości. W serwisie dostępne są czaty na żywo z gwiazdami, ciekawe konkursy oraz nagradzanie aktywnych użytkowników poprzez system premiowy i prezenty. Komunikacja w serwisie to nie tylko tekst, ale również rozmowy audio-wideo, tablice ogłoszeń, a także radar (bardziej zaawansowana wyszukiwarka osób w pokoju, w którym się znajdujesz – uwzględniająca wiek, płeć i powód przebywania na czacie). CZATeria to numer 1 wśród serwisów czatowych w Polsce.