Serwisy pozadomenowe

 • Serwis poświęcony plotkom na temat ludzi ze świata show-biznesu. Niezwykłe informacje, plotki, sensacyjne zdjęcia, wywiady i komentarze z gwiazdami szklanego ekranu. Wszystko zebrane w jednym miejscu. Rozrywka w najlepszym wydaniu.
 • Jeden z najpopularniejszych serwisów kulinarnych w Polsce – dla pasjonatów kuchni i ludzi ze smakiem. Znajduje się tu mnóstwo znakomitych przepisów dodanych przez użytkowników, opublikowanych również w serwisie w postaci książek kucharskich, a także kulinarne przepisy na wideo. W społeczności Smaker.pl zarejestrowanych jest już 60 tys. użytkowników, którzy każdego dnia dodają ciekawe i smaczne przepisy – doskonałe nie tylko dla doświadczonych kucharzy, ale również dla osób początkujących w kuchni. Na stronie Smaker.pl użytkownik odnajdzie ponad 100 tys. przepisów i 400 tys. książek kucharskich. To również ponad 5 tysięcy artykułów na temat odpowiedniego odżywiania i zdrowego stylu życia. Przepisy na śniadania, zupy, sałatki, desery i dania główne, a także napoje, przekąski i przetwory – wszystko na Smaker.pl.
 • Największy w Polsce serwis społecznościowy dla miłośników pięknych wnętrz; skupiający prawie milionową grupę stałych i zaangażowanych użytkowników. Posiadamy największą w Polsce bazę zdjęć autentycznych domów i mieszkań Polaków. Inspirujące aranżacje wnętrz i dekoracje pasujące do każdego pomieszczenia. Deccoria.pl prezentuje także treści poradnikowe oraz aktualności dotyczące nowych trendów wnętrzarskich. Nasz serwis to 90 tys. zarejestrowanych użytkowników, ponad milion autorskich zdjęć użytkowników, a także ok. 6 tysięcy poradnikowych treści dot. wystroju wnętrz, pielęgnacji ogrodu, zajmowania się domem oraz DIY. Serwis Deccoria.pl pośród innych serwisów wyróżnia przede wszystkim społeczność złożona z blogerów i miłośników pięknych wnętrz i ogrodów, mnogość wypowiedzi ekspertów z zakresu: urządzania wnętrz, ogrodnictwa, budownictwa, ubezpieczeń nieruchomości, kupna mieszkania, rozbudowane forum, zrzeszające aktywnych użytkowników wymieniających się opiniami na temat inspiracji w urządzaniu i dekorowaniu wnętrz oraz ogrodów, a także interesujące, autorskie artykuły i filmy dot. trendów wnętrzarskich, urządzania mieszkań, domów i ogrodów, porad i wszystkiego, co jest związane z gospodarstwem domowym.
 • Największy, bezkonkurencyjny polski serwis społecznościowy, gromadzący osoby początkujące oraz z doświadczeniem w branży fotomodelingowej i modowej. To społeczność profesjonalnych fotografów, modelek, modeli, retuszerów, projektantów, wizażystów, stylistów i fryzjerów. Serwis umożliwia publikację zdjęć, nawiązywanie kontaktów oraz wymianę doświadczeń zawodowych. Użytkownicy znajdują tu nowe zlecenia związane z sesjami zdjęciowymi i komercyjnymi, nagrywaniem teledysków i udziałem w pokazach mody oraz różnych eventach, gdzie pojawiają się w roli m.in. hostess, fotoreporterów i specjalistów od wizerunków. Profesjonalnie miejsce, w którym również początkujące osoby mogą stawiać pierwsze kroki w branży modelingowej i fotomodelingowej, ucząc się od profesjonalistów. Portfolia w serwisie mają także aktorki, piosenkarki i celebrytki, modelki znane z programów telewizyjnych, okładek magazynów, reklam i teledysków, a także fotografowie słynni na arenie międzynarodowej oraz całe grono wizażystów, stylistów, projektantów i fryzjerów, którzy pracują przy dużych projektach. Serwis Maxmodels.pl miesięcznie gromadzi około 300 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują około 50 mln odsłon.
 • Bryk.pl to społecznościowy serwis edukacyjny, którego misją jest ułatwianie szkolnej codzienności. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, liceów i techników, a także studentów. Znaleźć w nim można przygotowane przez nauczycieli streszczenia najważniejszych lektur uwzględniające m .in. plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów czy omówienie problematyki utworów. Dodatkowo uczniowie mogą skorzystać z bazy ponad 30 tys. wypracowań na niemal każdy temat na wszystkich poziomach edukacji, słowników językowych i tematycznych, a także wskazówek w pisaniu krótszych i dłuższych form wypowiedzi. W serwisie znajdują się też rekomendacje ciekawych książek i poradników, a także informacje o konkursach.
 • Opracowania.pl to społecznościowy serwis edukacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych, liceów i techników. W serwisie można znaleźć opracowania tematyczne przedmiotów szkolnych oraz najważniejszych lektur. Uczeń dostaje kompleksowe przedstawienie tematu na 3 sposoby: opracowanie tematyczne, zestaw fiszek i test wiedzy. Ścieżka polegająca na przeczytaniu informacji, utrwaleniu ich za pomocą zestawu fiszek i sprawdzeniu się w teście pozwala na skuteczniejsze opanowanie materiału. Sekcja Artykuły to wiele ciekawostek i porad, które ułatwią użytkownikom szkolne życie, albo zainteresują i skłonią do dalszych poszukiwań wiedzy. W serwisie znajdują się też rekomendacje ciekawych książek i poradników, a także informacje o konkursach.
 • W serwisie Tipy.pl możesz znaleźć porady i wskazówki dotyczące wszystkich dziedzin życia. To platforma komunikacji, dzięki której każdy użytkownik internetu może się podzielić wiedzą z innymi. Internauci dodają swoje porady oraz oceniają wpisy innych osób. To miejsce do komentowania, dyskutowania na forum oraz – przede wszystkim – do pisania swoich własnych artykułów. Dołączane do nich zdjęcia oraz filmiki pozwolą jeszcze lepiej przekazać i wyeksponować posiadaną wiedzę.
 • DING to niezbędnik każdego łowcy okazji. Ten największy w Polsce agregator promocji w sklepach stacjonarnych prezentuje gazetki reklamowe wydawane przez najpopularniejsze sieci handlowe w Polsce. DING został wyposażony w szereg funkcji, dzięki którym korzystanie z promocji przynosi jeszcze więcej korzyści m.in. umożliwia tworzenie list zakupowych, oznaczanie ulubionych produktów, otrzymywanie kontekstowych powiadomień o najnowszych promocjach z danego sklepu, porównywanie ofert oraz sprawdzanie ich dostępności w wybranych punktach. Uzupełnieniem serwisu jest rozwijana sekcja redakcyjna z dziesiątkami ciekawostek i newsów zakupowych oraz aplikacja DING.
 • Promocyjni.pl to serwis prezentujący gazetki i ulotki promocyjne zarówno dużych sieci handlowych, jak i minimarketów oraz sklepików osiedlowych. Aktualne oferty dopasowane są do potrzeb i lokalizacji użytkowników – serwis umożliwia bowiem szybkie wyszukiwanie promocji jak najbliżej miejsca zamieszkania osoby zainteresowanej konkretnymi zakupami oraz sortowanie ofert pod względem określonych kategorii. Do dyspozycji odbiorców jest również sekcja kuponowa, w której można znaleźć kupony zniżkowe i kody rabatowe na najróżniejsze towary – od kosmetyków po sprzęt AGD i RTV. Serwis Promocyjni.pl pozwala zapoznać się z najatrakcyjniejszymi ofertami sklepów bez wychodzenia z domu – wszystkie informacje stają się dostępne na odległość myszki komputerowej. Miesięcznie gromadzi ponad 800 tys. unikalnych użytkowników oraz 3 mln odsłon. Na łamach serwisu opublikowano już ponad 17 tys. gazetek i ulotek promocyjnych, przypisanych do prawie 400 sieci handlowych i 40 tys. sklepów.
 • Okazjum.pl to jeden z najstarszych serwisów prezentujących gazetki promocyjne i katalogi reklamowe w Polsce. Użytkownicy mogą znaleźć tutaj informacje o rabatach i promocjach w swoim mieście i w najbliższej okolicy. Wyróżnikiem serwisu jest popularna aplikacja mobilna Okazjum z około 100 tys. użytkowników mogących przeglądać gazetki ulubionych sklepów w przystępnej, podstawowej formie na telefonach komórkowych. Okazjum.pl to jeden z serwisów i aplikacji wchodzących w portfolio AdRetail – grupy serwisów i aplikacji Grupy Interia dedykowanych tematyce zakupowej.
 • PromoCeny.pl to serwis poświęcony aktualnym promocjom i przecenom w sieciach handlowych. Prezentowane są w nim aktualne gazetki reklamowe i produkty objęte rabatami. PromoCeny.pl to jeden z największych w Polsce serwisów agregujących gazetki promocyjne. PromoCeny.pl to obok Ding.pl, Promocyjni.Interia.pl, Okazjum.pl oraz KodyRabatowe.Interia.pl jeden z serwisów i aplikacji wchodzących w portfolio AdRetail – grupy serwisów i aplikacji Grupy Interia dedykowanych tematyce zakupowej.