Poczta.Interia.pl

Dzisiaj chcemy być w stałym kontakcie z ludźmi, na których nam zależy i z którymi współpracujemy. Kiedyś rozmowę zastępowały nam listy, a obecnie poczta elektroniczna stała się naszym oknem na świat oraz narzędziem do nawiązywania i podtrzymywania relacji.

Poczta elektroniczna to od wielu lat niezbędne narzędzie służące do komunikacji w wirtualnym świecie. Towarzyszy nam w zasadzie wszędzie: w domu, w pracy, na wakacjach - również w odległych zakątkach świata. Wszędzie tam, gdzie się w danym momencie znajdujemy i skąd chcemy skontaktować się z naszymi bliskimi, znajomymi czy partnerami biznesowymi.

Mając świadomość tego, jak bardzo poczta elektroniczna jest istotna dla Klientów, Interia.pl kładzie szczególny nacisk na użyteczność i bezpieczeństwo swoich usług pocztowych.

Poczta.Interia.pl to świadomy wybór 2,5 mln stałych Klientów serwisu, którzy cenią sobie przyjazny interfejs, stabilność i niezawodność systemu, a także poczucie prywatności i bezpieczeństwa, oferowane przez Grupę Interia.pl. Każdego dnia użytkownicy usług Interii wysyłają i odbierają 29,2 mln wiadomości. Suma wszystkich obsługiwanych e-maili przekracza 4 mld, co przekłada się na ponad 3 mln GB danych. Te liczby zobowiązują firmę do stałego dbania o rozwój technologii oraz do zapewnienia bezpieczeństwa i poufności danych.

Wybór, personalizacja i bezpieczeństwo

Poczta.Interia.pl to obecnie trzy podstawowe interfejsy pocztowe, które w zależności od wymogów technicznych sprzętu pozwalają zaspokajać bieżące potrzeby związane z codzienną komunikacją. Wszystkie interfejsy są dostępne zarówno w ramach darmowych usług, jak i na odpłatnych kontach pocztowych.

Poczta.Interia.pl oferuje szerokie spektrum ustawień personalizowanych, np. wątkowanie wiadomości od tego samego nadawcy lub o tym samym tytule, zaawansowane filtry uwzględniające również serwisy społecznościowe i zakupowe, a także powiązanie innych adresów e-mail, czyli odbieranie i wysyłanie wiadomości z dodatkowych kont pocztowych bez konieczności logowania się do wielu skrzynek jednocześnie.

W ramach usług pocztowych portalu Interia.pl każdy użytkownik korzysta z nowoczesnego systemu antyspamowego bazującego na najnowszych i unikalnych rozwiązaniach, które skutecznie eliminują niechciane wiadomości. Użytkownicy samodzielnie ustawiają odpowiednie kryteria i decydują, jakie wiadomości będą do nich kierowane.

Dostępność

Z każdym rokiem znacząco rośnie liczba osób korzystających z poczty elektronicznej przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych. Dlatego powstał nowoczesny serwis pocztowy, stworzony z myślą o komórkach i tabletach -www.mobi.interia.pl. Za jego pośrednictwem możemy wysyłać i odbierać e-maile niemal z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy dostęp do internetu. A jeśli w danym momencie nie będziemy w jego zasięgu, możemy również skorzystać z SMS-owego powiadamiania o otrzymanej korespondencji. W ten sposób zawsze pozostajemy w kontakcie.

Adres e-mail - to teraz nie tylko poczta

Obecnie dostępne rozwiązania technologiczne pozwalają na używanie wielu przydatnych narzędzi wykorzystujących pocztę. Są to m.in. takie usługi, jak Ding.pl (nowatorski system powiadomień i dystrybucji treści), Toolix.pl (elektroniczny kalendarz służący do komunikacji ze znajomymi i zarządzania czasem), Forum.Interia.pl (kanał komunikacyjny umożliwiający prowadzenie wielotematycznych dyskusji i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania). Współcześnie nasz adres e-mail to klucz do wielu przydatnych rozwiązań, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo i korzystać ze sprawdzonych usług pocztowych.